reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

polka 84 bardzo kobieco wyglądasz :-)

Kasaii to wersja ciężarówki fitness heheh :-) śliczna kuleczka :-D

To ja też dorzucę mój brzuś w 31 tygodniu
 

Załączniki

  • P1310254.jpg
    P1310254.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 126
reklama
Kasaii z brzuszka wyglada ze dzidzius u Ciebie jest jakby pionowo i nadal wysoko, dlatego tak Ci do przodu nie wystrzelilo, zgrabny i sliczny.

Polka na zdjeciu czasami brzuszek wiekszy niz w rzeczywistosci, przynjamniej dzidzius ma komfort

Naughty Ty chyba masz date na 25-ty tak jak ja, dobrze pamietam?


brzuszki idealne dziewczyny:tak:
 
hehe tez zgrabniutki brzusio masz.
a nosisz chlopczyka? :-)

tak tak malutki mężczyzna we mnie pomieszkuje :-) dziękuję Ci za miłe słowa ... szczerze mówiąc "zgrabniutki" stan ostatnio rzadko odczuwam heheh

Kasaii z brzuszka wyglada ze dzidzius u Ciebie jest jakby pionowo i nadal wysoko, dlatego tak Ci do przodu nie wystrzelilo, zgrabny i sliczny.

Polka na zdjeciu czasami brzuszek wiekszy niz w rzeczywistosci, przynjamniej dzidzius ma komfort

Naughty Ty chyba masz date na 25-ty tak jak ja, dobrze pamietam?


brzuszki idealne dziewczyny:tak:

tak koniec marca Wama :-) bardzo ładnie pamiętasz hehe

chociaż z usg wychodzi, iż tydzień dłużej też może posiedzieć w brzusiu - zatem mamy widełki - od 25 marca do 2 kwietnia - Maleństwo zadecyduje :)
 
a to moja sesja 34 tydzień 103 cm
 

Załączniki

  • DSC05014.jpg
    DSC05014.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 104
  • DSC05017.jpg
    DSC05017.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 110
  • DSC05020.jpg
    DSC05020.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 115
reklama
Do góry