reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszka i maluszka :)

Fajnie oglada sie Wasze brzuszki, moj chyba narazie sie nie zmienil. :tak:Ja startuje z waga 60kg przy wzroscie 168cm i tez jestem ciekawa z jaka skoncze :-) Mialam w planie stracic do 56kg ale nie wyszlo i teraz juz za pozno :-D
 
reklama
Ssabrina ja przy wzroscie takim samym jak ty startuje tez z 52kg :-D A jeszcze miesiac temu mialam 54kg :sorry: Ze mnie dziecko wyciąga kilogramy, tak samo mialam w pierwszej ciazy, ze przez pierwszy trymestr nie ruszylam z waga. W sumie mialam tylko 11kg na plusie przed porodem z tym ze wtedy startowalam od 50kg.
 
nimfii no to super :-D startujemy tak samo :-D a 11kg uuu brawo to na prawde nie wiele przytylas:-) Ja mam nadzieje nie obrzerac sie jak szalona i starac sie zyc normalnie,zajadac wiecej owocow i warzywek i powinlo byc ok :-D no ale zobaczymy jak wyjdzie na koncu nam :-D
 
To mój brzuszek w 8tc. Jak widać, na razie bez zmian. Startuję z 65kg przy 174cm wzrostu, mam nadzieję, że za dużo nie przytyję. Zawsze myślałam, że nie mam skłonności do tycia a od zeszłego roku przytyłam ponad 10kg! Więc muszę uważać bardzo na to, co jem ;)
DSCF0471.jpg
 
No suuuper brzuszki... ;-)

U mnie nic a nic nie widać... wieczorem jedynie, jak się położę na plecach, to jak przejadę ręką tuż nad łonem to czuć delikatne wzniesienie... zobaczymy jak długo... ;-)

Ja mam 177 i 77kg- tak pokazała waga położnej... (zwykle w lato mam 70-71, ale ja jak niedźwiadek na zimę zbieram tu i ówdzie... ;-)) jakby mi wyszło 75 to bym się nie zdziwiła (ale waga też u położnej startowała od +1,5 kg... nie wiem dlaczego... nie wypadało kręcić nią, to mam w karcie wpisane 77kg)

ale w poniedziałek sprawdzę z ciekawości u mamy, na wadze, na której zawsze się ważyłam... ;-)
 
a co to za mina:) to bardzo prawidlowa waga:) ja mam 165 i startuje z 57kg:) a brzuch mi wywalilo jak nimfi:) i to typowo ciazowo;) ale wlasnie moze dlatego ze to kolejna ciaza? nie wiem:))

Oj bo były czasy, ze ważylam 50 kg.. heh
Ja w karcie ciąży w 6 TC mam wpisane 58,6 kg, ale ważona bylam wieczorem, więc waga standardowo trochę wyższa..
 
reklama
nimfii no to super :-D startujemy tak samo :-D a 11kg uuu brawo to na prawde nie wiele przytylas:-) Ja mam nadzieje nie obrzerac sie jak szalona i starac sie zyc normalnie,zajadac wiecej owocow i warzywek i powinlo byc ok :-D no ale zobaczymy jak wyjdzie na koncu nam :-D

Nie ograniczalam sie w ciazy od kalorycznych potraw. Najwyrazniej mialam w brzuszku malego żarloczka :-D Tak sie najadl ze teraz jest niejadkiem ;-)
Zreszta nie mialam problemu z przemiana materi.


a co to za mina:) to bardzo prawidlowa waga:) ja mam 165 i startuje z 57kg:) a brzuch mi wywalilo jak nimfi:) i to typowo ciazowo;) ale wlasnie moze dlatego ze to kolejna ciaza? nie wiem:))


Tak mysle ze to sprawka drugiej ciazy :tak:
Tak mi gin powiedzial, ze macica szybciej sie powieksza i u mnie jest juz spora :tak:
 
Do góry