reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotografie naszych kochanych słoneczek :) :) :)

Mam 7 miesięcy!
Niuta wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia kolejnego miesiąca:-):-):-)

maly mikolajek..
super mikołajek, pasowałby do mojej Mikołajki:-D:-);-):tak::-p

a to moja szkrabinka, uczymy się siadać
no mi się jeszcze nie udało zrobić zdjęcia jak Monia siedzi, bo co chwycę za aparat to ona ręce po niego wyciąga i traci równowagę, ale mam nadzieję, że już niebawem będzie kolejne zdjęcie do rodzinnego archiwum z kolejną umiejętnością;-);-);-)
Uśmiechnięta gaduła jedna! Kto go nauczył tak pluć :confused::cool2:
Ja myślę, że Adaś nie chiał, aby mama zapomniała jak się pralkę obsługuje :-p:-p:-p

A to 6-miesieczna Zosia:
Zosia prześliczna, a na zdjęciach to wygląda jakby mama jej już rzęsy malowała:-p:-p:-p no i ten uśmiech:tak::tak::tak:

A to Moja kruszynka. Na zdjęciu z sąsiadem-starszym zaledwie o 3 dni:p :-)
Wilsonka ja to nie mogę się na jej włoski napatrzeć :-):-):-) super


Wszystkie dzieciaczki są śliczne, w końcu są nasze lipcowe:-D:-D:-D
 
reklama
Niuta ten twoj szkrab to strasznie silny jest :tak: Jak juz kiedys na niego patrzylam to sie cieszylam ze moj maly tez za miesiac bedzie siedzial a tu co? ;-) Teraz sie juz twym malym silaczem nie sugeruje

dmuchawcu mi sie tez strasznie podobaja rzeski Zosii, takie podkrecone, a my juz nie ogladamy zdjec Zosii razem, a moj maly sie tak smieje do monitora ze czasem piszczy z radosci :-D A ja zazdrosna mama jestem :-D

A wogole pieknosci nasze lipcowe sa przeslodkie :tak:
 
Niuta ten twoj szkrab to strasznie silny jest :tak: Jak juz kiedys na niego patrzylam to sie cieszylam ze moj maly tez za miesiac bedzie siedzial a tu co? ;-) Teraz sie juz twym malym silaczem nie sugeruje

dmuchawcu mi sie tez strasznie podobaja rzeski Zosii, takie podkrecone, a my juz nie ogladamy zdjec Zosii razem, a moj maly sie tak smieje do monitora ze czasem piszczy z radosci :-D A ja zazdrosna mama jestem :-D

A wogole pieknosci nasze lipcowe sa przeslodkie :tak:

Każde dziecko ma swoje tempo! Stara dobra prawda!
 
Pochwale się Wam brzuszkiem ;)
Troszke nie porządek za mną ale dopiero byłam na etapie sprzatania :-D
PIC_0041.jpg
 
śliczny brzusio!!!!Dbaj o niego i staraj się nie stresować. Pamiętaj najważniejsza jesteś Ty i Twoje dzieci - to jeszcze w brzuszku i te na świecie a męża sobie odpuść!!!!
 
a to moj skarbek
 

Załączniki

  • 160120101314.jpg
    160120101314.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 31
  • 150120101306.jpg
    150120101306.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 34
reklama
Do góry