reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Fotografie naszych kochanych słoneczek :) :) :)

skad ja to znam;-) ja normalnie na codzien wygladam jak pol D z za krzaka:-D:-D:-D:-D serio, bez makijazu wygladam okropnie, do tego stare dresy i kitka i wjo caly dzien tak po domu latam:tak: tez mi sie nie chce i maz tez gada zebym sie czasem ladnie ubrala, nie dziwie mu sie bo wraca z roboty i pierwsze co widzi jak wchodzi do domu to baba jaga:-D:-D:-D:-D:-D
hahahah jakbym siebie widziała :-D:-D:-D
a to moja ostatnia sesja zdjęciowa z córcią, która jest na etapie robienia właśnie takich minek do zdjęć z mamą:eek: jak je oglądałam to się poryczałam ze śmiechu obie takie miny strzelamy :laugh2::laugh2::laugh2:
 

Załączniki

  • DSC03188.JPG
    DSC03188.JPG
    22,7 KB · Wyświetleń: 53
  • DSC03189.JPG
    DSC03189.JPG
    21,8 KB · Wyświetleń: 47
  • DSC03197.JPG
    DSC03197.JPG
    24,1 KB · Wyświetleń: 52
reklama
Beatko26 o jejku Julcia jest niesamowita, smieszek z niej :tak: zgadzam sie z Madzia minki ma nie do podrobienia. Sliczna jak mamusia:-)
 
Beata ale minki!!! Normalnie niesamowita i przeslodziutka jest :-)

A reszcie tylko powiem - sliczne mamy te dzieciaczki. A tutaj moj maly lobuz :-)

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=NR1wuAT7AVE"]YouTube- nasz karateka[/ame]
 
Wszystkie są śliczne :tak::tak::tak::tak:

annie22 Faktycznie nóżkami przebiera :-D aż się buja w tym foteliku :-D

fela_76 Jak spojżałąm na zdjęcie bez powiekszania to myślałam że Mały ma kolczyki w uchu :-D (wybacz ale bez okularów słąbo widzę)

 
Ten filmik jest zrobiony przed jakimis 3 tygodniami... Teraz jak go wsadze do fotelika to tak sie kreci ze mysle ze zaraz wypadnie albo kopie jeszcze bardziej niz na tym co wkleilam... Musze znowu go nakrecic :-D Jedno jest pewne- jak juz zacznie chodzic to schudne :-D
 
reklama
Do góry