reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych nowonarodzonych pociech...

Jej, jakie cudne wrześniaki;-)po prostu prześliczne:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
to my też się pokażemy
 

Załączniki

  • IMG_7775.JPG
    IMG_7775.JPG
    54,8 KB · Wyświetleń: 94
  • IMG_7786.JPG
    IMG_7786.JPG
    66,3 KB · Wyświetleń: 78
reklama
Dziewczyny Wasze dzieciaki są takie śliiiiiiiiczne i cudne, że nie śmiem nawet komentować poszczególnych zdjęć, bo każdy z maluchów jest inny a każdy taki śliczny! Mogłybyśmy wydać album ze zdjęciami wrześniówek i pewnie byłby hitem wydawniczym :-)
 
Olis, Twoje Dziewczynki prześliczne!!! Ale jak Ty je rozpoznajesz, bo chyba są identyczne laleczki???
Agnieszka75, Antonina cudo! A jaka dostojna suknia- pasuje do imienia!
Calineczka, Michałek słodziutki!
Dziewczyny, ale się kocha te małe Skarby, ach...

Nie no na tym zdjeciu to inne sa od nosa w gore hehe, a w rzeczywistosci to calkiem rozne, jedna do mamy druga do taty podobna :)
 
Nie mogę się napatrzeć na nasze wrześniowe pociechy! Takie słodziaki! Ja też chcę!!!!!!!!!

Karolina! Ziewaczek cudowny!
 
reklama
Do góry