reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych nowonarodzonych pociech...

Evika fajne dzieciaczki, podobne strasznie do siebie :)
Magdzik ślicznie
Marbus Haneczka wygląda na dużą dziewczynkę :) A Body zabójcze, też chciałam podobne kupić mojej córci, ale znaleźć nie mogę
 
reklama
Evik, sliczne dzieciaczki, podobne do siebie! A coreczka chyba ciut wieksza od brata, czy to tylko tak na fotce mi sie wydaje? :-)
Marbus- Hania urocza, wiesz pisalas ze jest grzeczniutka i to widac na zdjeciu, ma takie lagodne, anielksie oczka, kochana jest! :-)
Magdzik- śliczniak maleńki, a Ty ladna dziewczyna jestes! :-)
 
Wstretnamalpko- piękne te Twoje "piranie", a i tatuś niczego sobie
Przyszla-Mamo- sama słodycz
Monia- ślicznota z Twojej córci
Kinia- super czuprynka
Magdzik - fajny kawaler z synka
Marabus - Hania taka delikatna, faktycznie jak aniołek
Evik - super rodzeństwo, świetna fotka

A teraz nasze nowe:
 

Załączniki

  • my.jpg
    my.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 106
  • tosia.jpg
    tosia.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 87
Agnieszka fajne dzieciaczki ale nie wszystkie, Wawrzusia brakuje? a swoja droga super oryginalne imiona, mnie sie podobaja. Tosia ma anielską buziunie.
ania jaka kudłata ta Twoja czarnulka!
 
reklama
Do góry