reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych nowonarodzonych pociech...

Gaju pulchniaczek taki..hiii widac ze ciagle na cycorku wisi...

no też mi się wydaje że pulpy ma ;) Małż to w ogóle mówi, że taka pyza z niego a wiadomo mama się cieszy jak dziecię pyzulkowate ;) Najważniejsze, że nie jest otyły bo w normie się mieści, choć nie wiem jak teraz jest wagowo.
 
reklama
widze, ze faceci dzisiaj rzadza;)to pokaze mojego podrywacza:)
IMGP1293.jpg

w tle tylko kawalek kolezanki;)mam nadzieje, ze wybaczy...
 
gaja słodziak z tego Twojego mężczyzny, na zdjęciach wygląda na takiego spokojnego a TAKI URWISEK :)

alcia mały ma faktycznie zalotne spojrzenie będzie łamał kobiece serca?...
 
Kurcze jak patrzę na te wasze dzieciątka to Nadula taka mała mi się wydaje :) Gaju taki słodki, aż się nie chce wierzyć, że taki urwisek :) Alcia, anitas śliczne maleństwa:)
 
zajrzalam i sama mordka mi sie smieje:) cudenka nasze kochane:)

mammi, calineczko, magi, alcia, anitas normalnie sami przystojniacy:) Gaju Twoja syncio wydaje sie taki duzy juz:) i faktycznie grzecznie sobie lezy hehe..
 
reklama
Mammi - Igorek przesłodki! :biggrin2:
Calineczko - Michaś , sliczny radosny chłopczyk a Mamusia jaka fajna laska! :biggrin2:
Magi - Franuś jest taki słodziaczek, ma taką subtelną urodę :biggrin2:
Alcia- Filipek to już kwał przystojniaka, widac jak mu pasuje damskie towarzystwo, a ubiór- no normalnie extra! Malutkie ciacho! :-)
Anitas- Kamilek śliczności malutkie, ma przeslodki nosek,do schrupania! :-)
Gaju- co Ty chcesz od Maksia, przeciez to aniołek, taki radosny i tak mu dobrze z ocząt patrzy :-) Papusny , widac ze amator cyca, najwyrazniej mleczko mu sluzy tylko lubi duzo jesc :-) A podobny do Ciebie bardzo!
 
Do góry