reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Filmowe rewolucje;D

ja byłam wczoraj na "Auta 2", generalnie nam wszystkim się przysnęło czyli ten z brzucha spał :-D. Na szczęście główny zainteresowany wytrzymał cały seans zachwycony.
 
reklama
Oli - bylas z Piotrusiem w kinie? bo ja chcialam wziąść Niko ale mi sie ciągle wydaje ze on za maly :) a twoj rok mlodszy i juz chodzi? Daje rade? Nie boi sie? Sto lat dla Piotrusia - widze ze dzis ma urodziny :)
 
Kurcze ja już wieki nie byłam w kinie... Odkąd jestem w ciązy, to nie raz wypożyczamy sobie z M jakieś filmy na DVD
 
Oli - bylas z Piotrusiem w kinie? bo ja chcialam wziąść Niko ale mi sie ciągle wydaje ze on za maly :) a twoj rok mlodszy i juz chodzi? Daje rade? Nie boi sie? Sto lat dla Piotrusia - widze ze dzis ma urodziny :)

byliśmy i jesteśmy w szoku :szok:, my przysnęliśmy, a mały obejrzał cały z otwartą buzią, tylko teraz przerąbane bo co rano idzie "kinia" :-D
a ur miał 8 czerwca coś szwankuje mi suwaczek

Byłaś na 3D czy normalnym seansie?

na normalnym byliśmy, chyba 3d jeszcze za mały ;-)
 
Kino zaliczone, nic się nie działo :) Pindzia się trochę rozpychała pod koniec ale to jej godzinki już były a tak żadnych nerwowych reakcji na hałas nie zauważyłam.
 
Do góry