reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fajny gadżet dla młodej mamy - podpowiedzcie coś

To zależy czy bardziej chcesz kupić coś dziecku czy mamie . Ja dla dziecka wybrałabym jakieś ubranka , bo zawsze się przydadzą . Inne opcje to
pieluszki
jakaś fajna pościel dla dziecka
zabawki

Natomiast mamie można wykupić sesję zdjęciową u fotografa , może sobie zrobić zdjęcia z maleństwem . Duzo tutaj zależy od Twoich funduszy. Napisz może ile masz kasy to łatwiej będzie doradzić Ci co podarować młodej mamie....Bo tak trudno gdybać.
Ona była u koleżanki w 2013 roku :D
 
reklama
Złóż się na coś co jej pomoże , bony upominkowe lub sprzęty domowe , kuchenne . Moja mama dostała soda stream , dodatkowo butelki, butle z gazem i pare smaków . Robi sobie teraz mirinde , 7up, Liptona , albo zwyczajnie gazuje wodę . Jeśli woli pic samą wodę to zestaw filtrujący . Kremy do ciała , twarzy itp. Jak ma wannę to kule do kąpieli . Zestaw herbat , pojemniki na herbaty lub kawę , kosz ze słodyczami , kwiatka jej kup , popularne na prezent są storczyki , jak Cię stać to nie wiem suszarkę na raty do prania , osobiście bardzo polecam , kocham te urządzenie

Daję też namiar na fajny sklep Link do: Pościel satynowa 160x200 17A Premium Laudena kwiaty różowa jasna Kupicie tutaj dobrej jakości pościel.
 
Ostatnia edycja:
Do góry