reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

e-mailowa ksiazaka kucharska

reklama
Witam serdecznie!!!
Również prosiłabym o przesłanie mi tej książki na maila emonika@o2.pl, jeśli to nie problem. Jeszcze mi troszkę zostało do porodu, ale wolałabym być prędzej przygotowana. Z góry serdecznie dziękuję!!!
 
Ja tez bym prosiła jeśli to nie problem. Coprawda moja niuia poza cycem jeszcze nic innego nie je ale na przyszłość się przyda. mój e-mail jch32@wp.pl z góry dziękuję i pozdrawiam.
 
Cześć. Chyba się powtórzę ;) ale również byłabym zainteresowana tą książką. Mój synek właśnie zaczął 5 miesiąc i chciałabym mu urozmaicić jadłospis. A u mnie ten temat powoduje burzliwą wymianę opinii ::), ponieważ wszyscy wiedzą najlepiej: co i kiedy podawać. Mój e-mail to: dagmarra@op.pl Serdeczne dzięki. Pozdrawiam :laugh:
 
Chetnie zapoznalabym sie z jej trescia jesli to mozliwe mam 5miesiecznego synka i che zaczac mu sama gotowac tylko nie wiem wlasnie jak sie za to zabrac. Do tej pory po prostu kupowalam sloiczki  :). Pozdrawiam Basia Jesli to mozliwe przeslij na moj email prosze baha2000@interia.pl
 
reklama
Witam!

Proszę o przesłanie w/w książki na adres: ajaskulska@o2.pl.Jestem mamą 7-miesięcznej Natalki, która cały czas pije z "cyca" (nie chce nawet patrzeć na butelkę) i próbuje nowe smaki ze sloiczków i wszystko bardzo jej smakuje.Mamy trochę problemu z kupkami,bo za mało pije(tylko z łyżeczki).Czy Wy też macie takie problemy?A może znacie jakiś sposób na naukę picie z butelki lub kubeczka.

Pozdrawiam

Aga
 
Do góry