reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

e-mailowa ksiazaka kucharska

reklama
Chociaz moja dzidzia siedzi sobie jeszcze w brzuszku to bardzo chetnie zapoznam sie z ksiazką kucharska ;) Podaje mój adres : hoga77@wp.pl . Z góry dziekuje. W zamian moge przesłać "język niemowląt" (spakowany zip-em)
Pozdrawiam
 
Bardzo prosiłbym Cię o przesłanie książki kucharskiej na mój adres. Mam 8-miesięcznego synka i, który nie chce juz jeść papek ani kaszek. Z góry wielkie dzięki.
 
Mój synek kończy niebawem 10 miesięcy i powoli kończy nam sie inwencja twórcza odnoście menu. Może pomogła by nam Twoja książka kucharska? Bardzo proszę o jej przesłanie na adres: robert.kopa@interia.pl. Z góry serdecznie dziękuję.
 
Od kiedy moje dziewczyny skończyły 10 miesięcy postanowałam gotować im obiadki sama, a nie dawać ze słoiczków. Minął miesiąc a mnie brakuje pomysłów na ciekawe potrawy dla takich maluszków. Może podzielicie się Drogie Mamy swoimi przepisami na smaczne i zdrowe dania obiadowe. A może znacie adresy internetowe stron gdzie podają jakieś przepisy dla dzieciaczków.
 
reklama
Do góry