reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny śluz

Do @ jeszcse 15dni. Ile Twoj cykl trwa, jeżeli 15 to równie dobrze mogło jeszcze nie być owulacji. Piersi bola, od hormonów, nie od ciąży. Ja już tyle razy miałam takie bolesne, ale ciszy nie było, a kiedy faktycznie zaszłam w ciążę to nic nie bolało, poza brzuchem.
 
reklama
Do @ jeszcse 15dni. Ile Twoj cykl trwa, jeżeli 15 to równie dobrze mogło jeszcze nie być owulacji. Piersi bola, od hormonów, nie od ciąży. Ja już tyle razy miałam takie bolesne, ale ciszy nie było, a kiedy faktycznie zaszłam w ciążę to nic nie bolało, poza brzuchem.
Oj sorki nie 15 , a 10 dni 😶
W obecnej sytuacji lepiej niech to nie będzie ciąża , nie przy obecnej sytuacji.
 
reklama
To jest taka możliwość żeby taki śluz wystąpił , dwa razy w cyklu ??? Jestem przed @ , więc nie sądzę żeby to był płodny śluz. Ale dziękuję za odpowiedź
Tego nigdy nie wiesz, czy jesteś kilka dni przed okresem, czy jednak dopiero teraz iest owulacja i okres za około 2 tygodnie. Tak naprawdę nawet instruktor metody npr Ci nie powie co to za śluz, jeśli nie prowadziłas przez kilka cykli wcześniej codziennych obserwacji z notatkami. Ostatnio pisałaś o śluzie mlecznym. Typowy śluz płodny nie jest mleczny a właśnie ciągnący się przejrzysty jak białko jaja (określenie guma do żucia mi niezbyt pasuje, bo guma jest sucha a tu też chodzi o odczucie śliskości). Ale to tyle teorii, a każda kobieta może mieć trochę inny model plodnosci. Żeby współżyć bez zabezpieczenia z chęcią uniknięcia ciąży, trzeba mieć wczesniej dobrze rozpoznany własny cykl, bo jak zaczniesz obserwować śluz po stosunku i w stresie, to się nerwicy nabawisz a na ciążę masz takie same szanse jakbys w ogóle olala przyglądanie sie śluzowi.
 
Do góry