reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny pęcherzyk wczesna ciąża

reklama
Ostatnia miesiączka 05.06. W dniu 13-07 pęcherzyk miał wielkość 10.8 mm
Ciężko tu mówić o młodszej ciąży bo beta 7 lipca już była dosyć wysoka. Pęcherzyk zoltkowy powinien się pojawić przy około 10 mm. Na USG jeszcze go nie widać,więc może się okazać,że to puste jajo. Nie pozostaje nic innego jak czekać.
 
Ciężko tu mówić o młodszej ciąży bo beta 7 lipca już była dosyć wysoka. Pęcherzyk zoltkowy powinien się pojawić przy około 10 mm. Na USG jeszcze go nie widać,więc może się okazać,że to puste jajo. Nie pozostaje nic innego jak czekać.
No właśnie ciężko mówić o młodszej ciąży. Na bank nie było później seksu niż 17.06. W pierwszej ciąży też miałam wysoka betę i badanie USG miałam dokładnie w tym samym dniu ( tydzień po spodziewanej miesiączce) i był już zarodek. A tu wg lekarza pęcherzyk jest trochę mniejszy niż wynikałoby to z om, a przesunięcie nie jest możliwe. Boję sie jednak tych bliźniaków. Znalazłam na dziś jednego lekarza, ale nie wiem czy iść. Wolałabym iść do innego, nie do tego. Ale z drugiej strony jak wytrzymam do 27.07?
 
No właśnie ciężko mówić o młodszej ciąży. Na bank nie było później seksu niż 17.06. W pierwszej ciąży też miałam wysoka betę i badanie USG miałam dokładnie w tym samym dniu ( tydzień po spodziewanej miesiączce) i był już zarodek. A tu wg lekarza pęcherzyk jest trochę mniejszy niż wynikałoby to z om, a przesunięcie nie jest możliwe. Boję sie jednak tych bliźniaków. Znalazłam na dziś jednego lekarza, ale nie wiem czy iść. Wolałabym iść do innego, nie do tego. Ale z drugiej strony jak wytrzymam do 27.07?
Ja bym jednak poszła do tego co znalazłaś, no chyba że masz na tyle cierpliwości, aby czekać do 27 lipca. A wiesz kiedy miałaś owulacje? Czytałam watek, ale tej informacji nie wyłapałam
 
Nie wiem, nie monitorowałam.
Dziś idę na wizytę do innego lekarza na 18.
Świetnie, że idziesz, to na pewno rozjaśni sytuację.
Jeśli nie miałas potwierdzonej owulacji to faktycznie mogła ona wystąpić później o kilka dni i dlatego ciąża jest młodsza.
Mam nadzieję, że po dzisiejszej wizycie będzie wiadomo jak rozwija się ciąża :)
 
reklama
Do góry