reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziwne plamienie

Dołączył(a)
22 Sierpień 2024
Postów
8
dzień dobry. 4 dzień mam dziwne plamienie lecz jest ono zauwazalne dopiero przy badaniu palcem szyjki macicy, napomkne że śluzu mam bardzo mało czasami da sie wyczuc suchość. nic mnie nie boli i nie odczuwam zadnych objawów. jestem teraz 18dc, a wszystkie stosunki jakie odbyłam były 5dc, 9dc oraz 11dc wszystkie byly w prezerwatywie i zadna nie zawiodła, nie pękła ani nie zsunela się, poza tym narzeczony sprawdzał później je pod wodą więc implantacja to nie jest raczej (na szczęście) więc co to może byc? do ginekologa na razie nie pójdę, ponieważ jesteśmy przed baaardzo długim wyjazdem, dlatego szukam odpowiedzi na forum:/
 
reklama
dzień dobry. 4 dzień mam dziwne plamienie lecz jest ono zauwazalne dopiero przy badaniu palcem szyjki macicy, napomkne że śluzu mam bardzo mało czasami da sie wyczuc suchość. nic mnie nie boli i nie odczuwam zadnych objawów. jestem teraz 18dc, a wszystkie stosunki jakie odbyłam były 5dc, 9dc oraz 11dc wszystkie byly w prezerwatywie i zadna nie zawiodła, nie pękła ani nie zsunela się, poza tym narzeczony sprawdzał później je pod wodą więc implantacja to nie jest raczej (na szczęście) więc co to może byc? do ginekologa na razie nie pójdę, ponieważ jesteśmy przed baaardzo długim wyjazdem, dlatego szukam odpowiedzi na forum:/
Czyli przy podcieraniu tego nie ma, dopiero jak włożysz palucha do środka tak? Jakiego koloru jest to plamienie? Cały palec jest brudny czy ledwo to widać?
 
ledwo to widać, przy podcieraniu nie ma. nie mam pojecia co to moze byc, czasem jest czerwone, czasem brazowe a czasem rozowe
zapomniałam dodac ze czasem jest trochę sluzu z niteczkami krwi
Takie plamienie w czasie takim nie pasujące do niczego „fizjologicznego”. Najlepiej byłoby pójść do lekarza

a plamienie implantacyjne moge skreślić skoro tak jak wyzej napisalam ze nie mysle ze byloby to one skoro zadna prezerwatywa nie zawiodla
 
reklama
reklama
Do góry