reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dziwne odgłosy 6msc dziecka

Aleksandra2296

Aktywna w BB
Dołączył(a)
10 Październik 2021
Postów
78
Hej. Moja córka (6 miesięcy) od wczoraj wydaje 1-4 razy na dzień dziwne dźwięki , tak jakby się dusiła. Nie wiem do czego innego to opisać, tak jakby łykała powietrze głośno. Nie wiem czy to bawienie się głosem ale nie zauważyłam żeby miała z tego ubaw, tymbardziej ja🙈 Ja to prawie ja zawał schodzę jak to słyszę. Nie dzieje się jej nic przy tym ale jak to zrobi to tak jakby sama się tego bala, sądząc po jej minie..
 
reklama
Moja też tak robiła 😆 jakby cofała powietrze, przestraszyłam się, bo to jak w horrorze. Po kilku dniach uznałam że ćwiczy głos, nic jej nie dolegalo a nawet się z tego posmialysmy.
 
Moja córka też tak robiła będąc w podobnym wieku. W pierwszym momencie myślałam, że to może alergia bo brzmiało tak, jakby się dusiła. Trochę spanikowałam i poszłam do lekarza ale nic nie stwierdziła, powiedziała wlasnie, że to taka forma zabawy 🤣 teraz ma rok i zdarza Jej się to baaardzo sporadycznie :)
 
U nas samo. Lekarz kazal zrobic morfologie ogolna. Wyszly podwyzszone eozynofile ktore swiadcza min. O alergii lub tez przebytym wirusie ktory siadl na oskrzela. Lekarz przepisal mam wziewy z Nebbudu. Jestem troche przerazona bo to steryd. Moze mial kyos podobnie??
 
Do góry