reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne objawy przed miesiączką.

Dołączył(a)
27 Sierpień 2016
Postów
7
Dziś powinnam dostać okres.
Spałam ze swoim chlopakiem dwa tygodnie temu i tydzień temu.
Ale od 4 dni dzieje sie coś dziwnego. Palac papierosa pierwszy raz w życiu zerwalo mnie na wymioty. Później z każdym kolejnym było tak samo. Nie mogę na nie patrzeć, jestem wyczulona na zapachy. Mdli mnie i boli w podbrzuszu. Dziś dodatkowo zaczęły mnie bolec piersi i miałam zawroty głowy. Mam ochotę na winogoro, które wcześniej wcale mi nie smakowało. Jeszcze dodam, że oddaje mocz dość często, ktory moim zdaniem zmienił zapach. Według mnie to mimo wszystko za wcześnie na jakiekolwiek objawy. Może ktos miał jeszcze taki przypadek? Bo na test chyba też jest za wcześnie...
 
reklama
Rozwiązanie
ostatnio potrafiłam sie obudzić o 3-4 w nocy, bo chciało mi sie jeść. nie bylo nigdy czegos takiego, bo ogółem malo jem. a teraz nie potrafie sie najeść. zrobilam rano test, wyszedł negatywny. a miesiączki dalej nie ma. skoro to nie ciąża to co sie dzieje ze mną?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
reklama
Napisalam ze zawsze chcialam miec syna a nie ze staram sie o syna to znaczaca roznica. Jesli jestem w ciazy to jej nie przezyje. A jesli ja przezyje bede kaleka. Bo w ostatniej ciazy moje cisnienie siegnelo zenitu 240/130. To zdrowy organizm nie przetrzymuje. Mam 3 tetniaki. Wiec jest to wiecej niz pewne ze trzeba sie zegnac z tym swiatem.
 
Napisalam ze zawsze chcialam miec syna a nie ze staram sie o syna to znaczaca roznica. Jesli jestem w ciazy to jej nie przezyje. A jesli ja przezyje bede kaleka. Bo w ostatniej ciazy moje cisnienie siegnelo zenitu 240/130. To zdrowy organizm nie przetrzymuje. Mam 3 tetniaki. Wiec jest to wiecej niz pewne ze trzeba sie zegnac z tym swiatem.

Nie chciałam Cię rozzłościć, po prostu sama należę do grupy kobiet, które NIGDY W ŻYCIU WIĘCEJ nie chcą być mamami i jak ktoś pisze, że nie chce mieć więcej dzieci, to się z taką osobą utożsamiam, a później dodajesz z uśmiechem, że zawsze chciałaś mieć syna, więc zrozumiałam, że "nie chcesz mieć więcej dzieci, ale co będzie to będzie".
Ja też kolejnej ciąży bym nie przeżyła, ale psychicznie, nie zdrowotnie...
 
Witam , mam ostatnio bardzo złe samopoczucie i naprawdę nie mam pojęcia co z tym zrobić 😞 zaraz po Owulacji zaczęły się dziwne objawy . Zmęczenie w środku dnia gdzie nigdy mi się to nie zdarzyło , bóle piersi , mdłości , zgaga , napady złości , nudności a za chwile wzmożony apetyt 🤦‍♀️ i bym jadła dosłownie wszystko . Jestem przed miesiączka czy , któraś z was miała coś podobnego tego typu objawy ?
 
Witam , mam ostatnio bardzo złe samopoczucie i naprawdę nie mam pojęcia co z tym zrobić 😞 zaraz po Owulacji zaczęły się dziwne objawy . Zmęczenie w środku dnia gdzie nigdy mi się to nie zdarzyło , bóle piersi , mdłości , zgaga , napady złości , nudności a za chwile wzmożony apetyt 🤦‍♀️ i bym jadła dosłownie wszystko . Jestem przed miesiączka czy , któraś z was miała coś podobnego tego typu objawy ?
Jeśli jesteś przed miesiączką, bardzo prawdopodobny PMS. Miałam cykle w których wymiotowałam rano od zapachu mięsa albo zjedzenia ryby nawet całe dnie, o spuchnięciu piersi, "dziwnych kłuciach" w macicy po stosunku w owulacje nie wspominając.

Niestety tak to już z tymi organizmami jest, że nie są książkowe. Objawy ciążowe i PMS nie różnią się niczym, za wyjątkiem tego, że te same objawy zostają ciążowymi w momencie gdy masz już potwierdzona ciążę. 😊 Zrób test w terminie miesiączki jeśli nie nadejdzie lub idź na betę.
 
reklama
Jeśli jesteś przed miesiączką, bardzo prawdopodobny PMS. Miałam cykle w których wymiotowałam rano od zapachu mięsa albo zjedzenia ryby nawet całe dnie, o spuchnięciu piersi, "dziwnych kłuciach" w macicy po stosunku w owulacje nie wspominając.

Niestety tak to już z tymi organizmami jest, że nie są książkowe. Objawy ciążowe i PMS nie różnią się niczym, za wyjątkiem tego, że te same objawy zostają ciążowymi w momencie gdy masz już potwierdzona ciążę. 😊 Zrób test w terminie miesiączki jeśli nie nadejdzie lub idź na bedZ
 
Do góry