reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne krwawienie

Dołączył(a)
10 Lipiec 2024
Postów
1
Cześć dziewczyny. Mam straszne obawy że coś jest nie tak. Mój ostatni okres miałam 25 czerwca i trwał do 30 czerwca. Teraz według aplikacji mam dostać owulacje 13 lipca. Wczoraj po połudnlu zauważyłam dziwną wydzieline z pochwy, a dzisiaj rano po wstaniu zauważyłam to co widać na zdjęciu. Warto zaznaczyć, że ostatni stosunek był 22 maja. Od tego czasu były tylko takie rzeczy, jak ocieranie czy mój partner sprawiał mi przyjemność palcami. Wydzielinie towarzyszy lekki ból brzucha i lekkie swędzenie. Pomóżcie dziewczyny, bo naczytałam się o wczesnej ciąży a jestem w takim etapie życia, który nie jest na to odpowiedni
 
reklama
Cześć dziewczyny. Mam straszne obawy że coś jest nie tak. Mój ostatni okres miałam 25 czerwca i trwał do 30 czerwca. Teraz według aplikacji mam dostać owulacje 13 lipca. Wczoraj po połudnlu zauważyłam dziwną wydzieline z pochwy, a dzisiaj rano po wstaniu zauważyłam to co widać na zdjęciu. Warto zaznaczyć, że ostatni stosunek był 22 maja. Od tego czasu były tylko takie rzeczy, jak ocieranie czy mój partner sprawiał mi przyjemność palcami. Wydzielinie towarzyszy lekki ból brzucha i lekkie swędzenie. Pomóżcie dziewczyny, bo naczytałam się o wczesnej ciąży a jestem w takim etapie życia, który nie jest na to odpowiedni
Jezeli martwisz się ciąża, to zamiast wrzucać zdjęcia, po prostu zrob test. Natomiast mialaś okres, wiec jezeli się normalnie zabezpieczacie, to ta opcja raczej do wykluczenia.
 
Do góry