reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień owulacji a test ciążowy.

Dołączył(a)
31 Marzec 2024
Postów
12
Cześć, proszę o poradę.
Ostatnio wkręciłam się w testy owulacyjne (oczywiście wiem że pozytywny nie zawsze oznacza że owulacja jest), i mam taki mały problem.
Otóż moje cykle są 31 dniowe (plus minus jeden dzień), pik LH był w 21 dc więc owulacja plus minus 22/23 dc. Czy jest szansa że w dzień spodziewanej miesiączki test wykryje (bądź nie) ciążę? Czy ten test będzie wiarygodny?
Gdzieś mi się po prostu ta owulacja przesunęła o kilka dni i zastanawiam się czy jest jakikolwiek cień szansy :)
 
reklama
Cześć, proszę o poradę.
Ostatnio wkręciłam się w testy owulacyjne (oczywiście wiem że pozytywny nie zawsze oznacza że owulacja jest), i mam taki mały problem.
Otóż moje cykle są 31 dniowe (plus minus jeden dzień), pik LH był w 21 dc więc owulacja plus minus 22/23 dc. Czy jest szansa że w dzień spodziewanej miesiączki test wykryje (bądź nie) ciążę? Czy ten test będzie wiarygodny?
Gdzieś mi się po prostu ta owulacja przesunęła o kilka dni i zastanawiam się czy jest jakikolwiek cień szansy :)

U mnie test pozytywny był 8dpo jakiś tydzień przed miesiączką więc wszystko jest możliwe o ile do implantacji dojdzie w w ciągu 6 dniu od zapłodnienia
 
U mnie test pozytywny był 8dpo jakiś tydzień przed miesiączką więc wszystko jest możliwe o ile do implantacji dojdzie w w ciągu 6 dniu od zapłodnienia
No właśnie mój problem polega na tym że w dzień spodziewanej miesiączki będzie 10 dpo, i nie wiem czy jest cień szansy i czy po prostu te cykle są teraz okej 🤔
 
Mój cykl tak wygląda od dłuższego czasu i miesiączka zawsze jest w terminie, nie przesunęła mi się nigdy.
Ale od kiedy robisz testy owulacyjne? Zaczęłaś dopiero w tym cyklu? Jeżeli tak to nie wiesz kiedy w poprzednich miałaś owu. Może była wcześniej stąd okres przyszedł w terminie. Teraz generalnie powinnaś dostać go później.
 
reklama
Ale od kiedy robisz testy owulacyjne? Zaczęłaś dopiero w tym cyklu? Jeżeli tak to nie wiesz kiedy w poprzednich miałaś owu. Może była wcześniej stąd okres przyszedł w terminie. Teraz generalnie powinnaś dostać go później.
Robię testy od około pół roku, i za każdym razem to samo a miesiączka przychodzi równo w 31-32 dniu cyklu
 
Do góry