reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziecko nie chce jesc

Dołączył(a)
31 Sierpień 2011
Postów
1
Witam. Mam problem z moja 2.5 roczna corka a mianowicie tydzien temu dostala goraczke 38.6 i miala ja przez 4 dni potem goraczka spadla podawalismy jej Nurofen ktory zalecil lekarz,. ale dziecko nic nie chce jesc. Od 5 dni nic prawie nie je tylko pije zrobily sie zajady w kacikach ust i mowi ze boli ja w srodku buzi pozatym wyczuwam dziwny zapach z buzi . Dziecko jest marudne i senne. Czy ktos mial podobne problemy z swoim dzieckiem?
 
reklama
jak dziecko ( nie tylko dziecko bo i dorosły) jesli jest chore to z reguły nie chce jesc!:) a ten dziwny zapach z ust to konkrtenie jaki??
ale tu moze byc powodem nie zwykle przezeibienie tylko cos powazniejszego wiec kobieto nie pytaj tylko uderzaj do lekarza!!
 
jeśli dziecko było w ostatnich dniach (do 4 tyg w stecz) szczepione to szoruj do lekarza bo to może być powikłanie poszczepienne np cukrzyca

ale ten zapach z ust moze świaczyć o ropnej anginie
 
mialam podobny przypadek, okazlo sie, ze dziecko mialo aftowe zapalenie jamy ustnej, a za pierwszym razem jak bylismy u lekarza to tez nic nie bylo widac
 
Do góry