reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Dzieciaczki z sierpnia 2006:)

reklama
Witaj martynko a do nas zajrzałaś pozdrawiam wszystkie mamusie miło na innym forum zobazczyc kogos znajomego
 
Cześć Gosiu co tam u Patusi i Klaudii? Moja Ola nauczyła się pić z rurki kupiliśmy jej mleczko w małym kartoniku i ładnie pije. Jak tą Basie ściągnąć?Tańczymy sobie.
 
reklama
Śliczna na twoja zima na załączonym obrazku.Ja bym nam życzyła takiej zimy na te nadchodzące święta:tak:Nasze dzieciaczki mogłyby sie wyszaleć:-DPozdrawiam:-)
 
Do góry