reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DZIECI:1,2,3,4?

reklama
My chcielibyśmy dwójkę-chłopca i dziewczynkę.
Ale ja osobiście uważam że im więcej tym weselej :) jeżeli byłoby nas na to stać- chodzi o sprawy materialne-mogłabym mieć 4! Ale na to się nie zapowiada... a nie chciałabym żeby dzieci byly głodne, czy nie mogłabym kupić czegoś co bardzo by chciały lub potrzebowały...
 
Izabelko-strasznie Ci zazdroszczę-bo wiem ,że to cudowne uczucie i nie mogę się doczekać kiedy ja to znowu poczuję -życzę Tobie i Twojemu maleństwu duuużo zdrówka i samych radosnych pięknych dni ;D
 
Witaj Izabelko!!Tez widze ze juz 15 tydzien i ciesze sie ze wszystko wpozadku!!Ja juz niemoge sie doczekac kiedy poczuje pierwsze ruchy!!To musi byc cos niesamowitego!!
 
Lana dziękuję za piękne życzenia :)
Lilith już niedługo - zobaczysz :) :) :) super że dołączyłaś do grona zaciążonych. Pozdrowionka i buziaczki dla maleństwa ;) :)
 
Oczywiście :) Nie mogę się doczekać. Ostatnio czytałam że super jest jak maleństwo ma czkawkę :) Moja mama też nie może się doczekać ;D ;D ;D
 
reklama
Izabelka tez czytalam o czkawce i fakt to tez jest fajne!!takie kolysanie w brzuszku!!:)
Elzbietko kochana!!No niby mam teraz blizej ale wiesz jak to jest ze mna :( mimo iz minely najgorsze dni to ja nadal bardzo bardzo sie boje!!
 
Do góry