reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwie owulacje?

MamaZblizną

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Marzec 2019
Postów
1 040
Mam pytanie.. Czy jest możliwe mieć dwie owulacje w miesiącu? Miałam pozytywny test owulacyjny 11 sierpnia.. raczej nie mogłam się pomylić, bo to ten elektryczny kóry pokazuje buźkę jeśli jest owu, ale do rzeczy.. spóźnia mi się miesiączka 3 dni.. (Test ciążowy robiłam wczoraj-negatywny) zauważyłam przezroczysty, ciągnący się śluz jak podczas owu i do tego dziś bolą mnie jajniki.. Druga owulacja? Jest taka opcja?
 
reklama
Rozwiązanie
Torbieli już nie ma. To było jakoś pół roku temu. Od tamtego czasu cykle reguralne.
Ja miałam już jedną owulacje w 18 dniu cyklu, a w 34 dc czyli dwa dni po spodziewanej miesiączce wyszedł mi drugi pozytywny test owulacyjny.

Testami owulacyjnymi się nie kieruj. Są osoby, którym testy owu wychodzą dodatnie od owulacji do dnia miesiączki. Już nie raz były na forum osoby, które się cieszyły że to niby oznacza ciąże - koniec końców przychodził okres.

Może bardzo się stresujesz i dlatego @ nie przychodzi? Podczas starań organizm kobiety potrafi płatać figle ;)
reklama
....
 

Załączniki

  • IMG_20190828_222317.jpg
    IMG_20190828_222317.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 168
Mam w domu dwa czytniki do testów owu.. dziś znòw pozytywny, niestety nie udało się wkręcic do lekarza na usg.. :/
A ciążowy hmm.. na siłe może i jest jakiś cień cienia, ale nie chce doszukiwać się na siłe, więc test negatywny.
 
Po co ci te testy? Nie możecie naturalnie bez stresu? zakładam ze i bez starań współżyjesz min raz na tydzień a większość par to i co drugi dzien . Wiec szanse zawsze są wysokie
Staramy się od roku. Na początku bez niczego, żadnych testów itd. Ale ileż można czekać na powodzenie?
 
reklama
Do góry