reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duphaston upławy wydzielina

reklama
No to nie szalej, ale po domu chodzić możesz, ugotować sobie ciś czy zrobić herbatę.
Dopóki to nie iest żywa krew w ilości takiej, że musisz mieć podpaskę, to nie ma powodu do wielkiego stresu. Duphaston swoje robi.
W tym momencie nie ma zadnego plamienia juz. Nic a nic dzisiaj tylko raz zabolal mnie brzuch tak scisnelo a tak to nic mi nie jest ale boje sie chodzic ;/ a czy kogos tak bolalo czasami ?
 
W tym momencie nie ma zadnego plamienia juz. Nic a nic dzisiaj tylko raz zabolal mnie brzuch tak scisnelo a tak to nic mi nie jest ale boje sie chodzic ;/ a czy kogos tak bolalo czasami ?
Nie bój się chodzić. To normalne, że czasami zakłuje. Jeżeli plamienia się skończyły to jest ok, czekaj na wizytę. I nie leż cały czas, w tym momencie ciąży jeżeli nie dźwigasz nic ciężkiego i nie biegasz maratonów to chodzenie wiele nie zmieni. Po prostu się nie przemęczaj.
 
W tym momencie nie ma zadnego plamienia juz. Nic a nic dzisiaj tylko raz zabolal mnie brzuch tak scisnelo a tak to nic mi nie jest ale boje sie chodzic ;/ a czy kogos tak bolalo czasami ?
W razie bólu możesz brać nospe.
Wiele dziewczyn w ciążę ją bierze, ale wiadomo nie wolno przesadzać z żadnymi lekami.
 
I ogólnie w ciąży pojawiają się różne bóle, macica się rozciąga.
Ja po poronieniach też bardzo wsłuchiwałam się w swojej ciało i nie powiem że chwilami strasznie fiksowałam.
 
W razie bólu możesz brać nospe.
Wiele dziewczyn w ciążę ją bierze, ale wiadomo nie wolno przesadzać z żadnymi lekami.
Jeżeli to nie jest mocny ból, to lepiej nie brać, zgodnie z aktualnymi badaniami nospa mocno wpływa na dziecko, powoduje obniżone napiecie mięśniowe i wpływa na skracanie się szyjki na późniejszych etapach. Jeżeli ból jest mocny to paracetamol albo IP. I suplementacja magnezu.
W ciąży nie powinno tak mocno boleć.
 
Jeżeli to nie jest mocny ból, to lepiej nie brać, zgodnie z aktualnymi badaniami nospa mocno wpływa na dziecko, powoduje obniżone napiecie mięśniowe i wpływa na skracanie się szyjki na późniejszych etapach. Jeżeli ból jest mocny to paracetamol albo IP. I suplementacja magnezu.
W ciąży nie powinno tak mocno boleć.
Dlatego pisałam żeby nie przesadzać, tak jak ze wszystkim, zwłaszcza w ciąży.

Powiem ci tak trafiając z krwawieniem na oddział ginekologiczno-położniczy dostawałam nospe🤷
 
Dlatego pisałam żeby nie przesadzać, tak jak ze wszystkim, zwłaszcza w ciąży.

Powiem ci tak trafiając z krwawieniem na oddział ginekologiczno-położniczy dostawałam nospe🤷
A mnie na oddziale powiedzieli, że nospy nie wolno :D
No i to obniżone napięcie to są jakieś nowe badania, bo jeszcze rok temu o tym nie słyszałam, a teraz coraz więcej się mówi.
 
reklama
Dostawalam nospe forte 3 razy dziennie na oddziale i dalej tak biore. Kurcze to faktycznie musze ja odstawic albo brac raz dziennie. Po tej akcji jestem taka ostrozna ze kaze uklucie mnie przeraza ze to poronienie. :(
 
Do góry