reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DRUGIE urodzinki :)

reklama
Izabelka
Ty i Oskar to jak rodzeństwo wygladacie hehehe

imprezka widac udana...u nas nie bedzie dzieci:-:)-:)-( musialabm jakies z ulicu porwać hehehehehe
 
Martka Emilka urodzila sie 9 stycznia :tak: a Natalka wlasnie 19:-) jak mozesz to popraw na naszej liscie :-p
jutro wstawie zdjecia z imprezki dziewczyn bo dzis padnieta jestem i psychicznie wykonczona tym ze Majka odeszła.........................:-(
 
To teraz my:tak:
Bylo malowanie buziek...Ignas mial być zabką, ale starszej kuzynce nie za bardzo wyszło...i przypomina potworka;-)
1zbv5ac.jpg


Ogólna radość
2ir50eq.jpg


Przygotowania do dmuchania;-)
2l9r59y.jpg


Podpalanie
2s8lf09.jpg


Dmuchanie
2e4elpu.jpg


Udało sie!:-D
25aspvn.jpg


Moja mordka...duży chłopczyk!:tak:
bdqdlk.jpg


Mam dosyc dzieci i bawie sie sam:baffled:
2rr1kwp.jpg


Poprawinki..urodzinki w niedziele...resztki tortu i ulubione dmuchanie
2eb9wzb.jpg

v7b60k.jpg

16a62p4.jpg
 
Justyna, super zdjecia, impra chyba się udała.
Spóźnione, ale z calego serca życzenia dla Ignasia:
Ignasiu, życzę Ci zdrówka, żybyś zawsze był szczęsliwym chłopcem, żebyś wyrósł na mądrego człowieka i żeby zawsze spełniały sie wszystkie Twoje marzenia.
No i pociechy z rodziców!!!!
 
reklama
Tynka, super zdjęcia! Impreza chyba byla na calego, co nie?;-)Ile wzrostu i wagi ma Emilka? Bo wydaje mi sie taka malusia...i upewniłam się ze nie chodzi mi o Natalke;-):-D
 
Do góry