reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga kreseczka

Byłam na badaniu wynik bety 2. 30 :( a 27 października ma być miesiączka myślisz kochana ze owulacja mogła się przesunąć a beta jeszcze nie wyjść? :/
Jeśli test wyszedł dodatni a beta ujemna to wychodzi, że test był błędny :( Owulacja mogła się przesunąć więc szansa jeszcze jak najbardziej jest 😘 Poczekaj do okresu a jak nie przyjdzie to powtórz betę 😊🫶🏼
 
reklama
Byłam na badaniu wynik bety 2. 30 :( a 27 października ma być miesiączka myślisz kochana ze owulacja mogła się przesunąć a beta jeszcze nie wyjść? :/
Skoro beta negatywna to wskazuje na to że test pokazał błędny wynik co często się zdarza
Niestety nie ma tak że test wyszedł pozytywny a beta ujemna bo to zawsze we krwi pierw pojawia się beta hcg a dopiero potem w moczu
 
Test wyglądał na zalany i wcale nie pozytywny co beta potwierdziła. Skąd pewność, że owulacja była 15 października?
 
Skoro beta negatywna to wskazuje na to że test pokazał błędny wynik co często się zdarza
Niestety nie ma tak że test wyszedł pozytywny a beta ujemna bo to zawsze we krwi pierw pojawia się beta hcg a dopiero potem w moczu
Test wyglądał na zalany i wcale nie pozytywny co beta potwierdziła. Skąd pewność, że owulacja była 15 października?
Robiłam testy owulacyjne
 
Co do testu myślę że nie był zalany ewidentnie nie był różowy tylko odcień na telefonie tak to zrobił. A test wykonałam poprawnie zgodnie z instrukcją
Testy nie pokażą czy owulacja rzeczywiście wystąpiła. A jeżeli jednak była wtedy to beta jest wiarygodna i ciąży nie ma.
 
reklama
Ja sobie ciąży nie wmawiam żeby była jasność, spokojnie poczekam jeszcze kilka dni na rozwój sytuacji. Pozdrawiam.
Ja nie twierdzę, że ja sobie wmawiasz. Tylko czasami warto trochę poczekać, chociaż do dnia miesiączki i wtedy zrobić betę lub test jeżeli krwawienie się nie pojawi.
 
reklama
Do góry