reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drętwienie rak

Jolciaaa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Listopad 2019
Postów
32
Hej kochane kobietki. Jestem w 4 mcu ciąży. Ogólnie przebiegała ona bezproblemowo . Jednak od paru nocy miewam mocne, nocne drętwienie rąk. Rano nawet jak bym miała ochotę jeszcze pospać to te uczycie okropne na to już nie pozwala. Co robic, czy to coś poważnego ???
 
reklama
Rozwiązanie
Ortopeda twierdzi, że to ciesń nadgarstków wywołane ogólną opuchlizną. Dla potwierdzenia dostałam skierowanie na USG nadgarstków.
Twierdzi, że po ciąży przejdzie.
Super, tylko wykończę się do tego czasu...

Jutro idę jeszcze do fizjoterapety. Może on mi pomoże... [emoji58]
Ja tak miałam również gdzieś od połowy ciąży. Nie pocieszę potem było jeszcze gorzej bo aż trzy palce miałam drętwe cały czas, okropne uczucie. Lekarz mówił, że to normalne w ciąży. Przeszło po porodzie.
 
reklama
@Jolciaaa jeśli masz możliwość koniecznie poszukaj osteopaty lub fizjoterapeuty, który zajmuje się kobietami w ciąży. Nie tylko powinien Ci pomoc, ale jednocześnie pokazać jakieś ćwiczenia lub /i sposób w jaki powinnaś chodzić, siadać czy leżeć, które zmniejszą lub zlikwidują twoje objawy. Im szybciej, tym lepiej :)
 
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Niby mam termin na fizjoterapeutę bo problemy z kręgosłupem już miałam wcześniej ale to pewnie będę miała zabiegi inne bo jak ustalałam termin to jeszcze nie wiedziałam że będę w ciąży.
 
reklama
Do góry