reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dove Oxygen & Moisture

Przetestowałam produkty z serii Dove Oxygen & Moisture i jestem pod wielkim wrażeniem. Pięknie pachną, wydajne, doskonale nawilżają włosy. Zauważyłam jednak, że po odzywce włosy nieco szybciej przetłuszczają się. Postanowiłam więc wcierac ją tylko w same końce włosów. I jest OK. Włosy idealnie nawilżone, błyszczące, pełne blasku. Polecam!
 
reklama
Bardzo się cieszę, że mogłam przetestować serię Oxygen & Moisture.

Jej działanie podsumowała najlepiej moja siostra, która odwiedziła mnie w tygodniu testowania i od progu rzuciła hasło -
"nie wiem co zrobiłaś z włosami, ale ja też to chcę" :)

Mam włosy przetłuszczające się i wiecznie oklapnięte. Nawet na własnym ślubie czy studniówce mam upięte w ciasny, niemodny kok, bo żadna fantazyjna fryzura nie wchodziła w rachubę. Żaden fryzjer nigdy po obcięciu i wysuszeniu nie modeluje mi włosów, bo efekt nie utrzyma się nawet pół godziny.
Codzienne mycie to u mnie oczywistość, jeśli nie chcę wyglądać jak ofiara losu.

Stosowałam całą serię we wszystkich możliwych kombinacjach i najlepiej u mnie sprawdza się szampon + odżywka na końcówki.
Dzięki temu zestawieniu mogę myć włosy co drugi dzień :)
Suflet lekko przyśpiesza potrzebę mycia (u mnie 1,5 dnia), ale z kolei na włosach mojej siostry (suche, napuszone i zniszczone farbowaniem) sprawdza się świetnie.
Spray był dla mnie nowością, bo nie używam zwykle takich rzeczy, ale rzeczywiście zastosowany w ciągu dnia w celu odświeżenia włosów działa fajnie.

Generalnie po zastosowaniu produktów w
łosy są genialnie podniesione, gładkie, puszyste, ale nie napuszone, świetnie się układają i mogłabym je dotykać cały czas :) Nawet wieczorem, po intensywnym dniu, włosy wyglądają tak samo jak po umyciu. Naprawdę było to dnia mnie ogromne zaskoczenie.

Nie miałam takiego efektu na włosach nigdy po żadnym innym produkcie. Jestem zachwycona efektami i polecam gorąco!

P.S. Cała seria ma bardzo ładny zapach i produkty są naprawdę zaskakująco wydajne. Jedyne co bym zmieniła, to opakowanie szamponu i odżywki, bo czasem ciężko otworzyć mokrymi rękami ;) a marzy mi się szampon w wygodnym opakowaniu z pompką :)
 
Ostatnia edycja:
Po przetestowaniu produktów muszę wyrazić swoją opinie.
Osobiście uważam,że szampon Dove ma bardzo piękny zapach oraz dobra konsystencje. Nawilża włosy co daje efekt otulenia chropowatej powłoki włosa.Co do dodania objętości nie jestem pewna czy jest to idealny produkt.Mam farbowane blond włosy,które wymagają specjalnej troski,jednak Dove nie jest przeznaczony dla nich.
Spray do stylizacji nie spełnił swojego zamierzonego celu przedstawionego przez producenta.Moje włosy po całym dniu były przetłuszczone i ciężkie.
Suflet bardzo przyjemny,nawilża włosy, bardzo ładnie pachnie.Osobiście mogę polecić , tak samo jak odzywkę.Z tych 2 produktów jestem bardzo zadowolona.I następnym razem jestem w stanie skusić się o taki zakup w sklepie.
 
Zestaw kosmetyków Dove Oxygen&Moisture sprawdzil sie u mnie w 100 % chociaz nie wierzyłam że może pomóc moim włosom. Zaczne od opisu swoich włosów. Są one rzadkie, dalikatnie, cieniutkie, całkowicie pozbawione objetości. Stosowałam wiele produktów ale nigdy nie mogłam liczyc na wiele. Do czasu.. ponieważ kosmetyki z serii Dove Oxygen & Moisture faktycznie działaja. Sa delikatne, nie obciążają włosów, wygładzają je i co najważniesjze unosza włosy czyli poprostu dodają im objetości.
Szampon jest idealnej konsystencji, bardzo dobrze sie pieni i pieknie pachnie zreszta jak cala seria.
Odżywka jest delikatna, nie obciąża włosów. Po niej moje włosy sa nawilzone, nie obciążone, wygładzone.
Lekki nawilżajacy suflet jest bardzo delikatnie, w formie takiego jakby musu, lekkiej pianki. Bardzo przyjemny. Włosy po nim sa bardzo dobrze nawilzone i nie obciazone.
Spray unoszczacy włosy u nasady jest super. Balam sie ze tak jak wiekszosc tego typu produktow obciazy moje wlosy ale nie, Tutaj bylo inaczej. Wlosy sa delikatnie unoszone, nie przetluszcza ich. Stosowalam go rowniez w ciagu dnia i nawet wtedy nie obciazyl ani nie przetluscil mi moich wlosow. Bardzo lekki i po nim wlosy pieknie pachna.
Ogolnie jestem bardzo zadowolona z seri Dove Oxygen&Moisture. Moje włosy dzieki nim stały sie dobrze nawilozne, wygładzone, wydaje sie jak by ich bylo wiecej gdyz sa uniesione u nasady. napewno je jeszcze kupie, bo naprawde sa to bardzo dobrej jakosci produkty i polecam je kazdemu a szczegolnie osobom z rzadkimi włosami takimi jak moje bo u mnie sie te produkty sprawdzily a nie wierzyłam w to.
 
Ostatnia edycja:
Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić że zestaw DOVE OXYGEN & MOISTURE jest najlepszym zestawem kosmetyków jaki stosowałam do tej pory! Szampon jest delikatny i cudownie pachnie, dodatkowo jeśli użyję odżywki i sufletu moje włosy wyglądają jak z reklamy :) Są miękkie, delikatne i pełne objętości. Codziennie przed wyjściem z domu spryskuję je również spray'em unoszącym włosy u nasady. Teraz już nie wstydzę się, że moje włosy są oklapnięte i bez blasku. Dzięki serii Oxygen & Moisture słabe i suche włosy to już przeszłość. Nawet mój związek na tym zyskał, ponieważ mój mężczyzna częściej mnie przytula za sprawą zapachu moich włosów ;-)
Pozdrawiam wszystkie Forumowiczki! :* :-D
 
Szampon
Po zastosowaniu moje włosy są miękkie oraz łatwo się rozczesują,a co najważniejsze mają więcej objętości.Produkt wygląda i pachnie jak profesjonalny szampon.Podczas mycia włosy się nie plączą co bardzo często zdarzało mi się przy zastosowaniu innych produktów.
Jedynym malutkim minusikiem jest dla mnie to,że mógłby się trochę bardziej pienić.
Na początku byłam sceptycznie nastawiona do jego opakowania ponieważ zawsze używałam szampony w butelkach i myliłam go
z odżywką ,ale teraz już nie mam takiego problemu i na pewno zagości on na dłużej w mojej łazience.

Odżywka
Jest bardzo dobra, z niesamowitą mocą nawilża i nadaje naturalnej objętości.
Lubię jej konsystencję,która jest kremowa, łatwa do zastosowania oraz łatwo się spłukuje.Dzieki temu ,że ma opakowanie tubę nic się nie zmarnuje i odżywka zostanie zurzyta do końca tak jak szampon.Po jej zastosowaniu moje włosy są odświeżone oraz pachnące przez cały dzień.Najbardziej podoba mi się w niej to,że nie wymaga ona tego aby była trzymana na włosach,a jej efekty czuje się od razu po wysuszeniu włosów.

Suflet
Jak dla mnie ma działanie podobne do odżywki.Pachnie świetnie jak cała seria Oxygen Moisture.Wystarczy naprawdę niewielką ilość na włosy.Po zastosowaniu sufletu włosy są miękkie,jedwabiste z naturalną objętością,a co najważniejsze nie obciążone.
Nie podoba mi się opakowanie,ponieważ lepiej korzysta mi się z wyciskanych kosmetyków oraz nie mam cierpliwości do trzymania produktów na włosach przez pewien określony czas.Jest to kosmetyk,który przypadł mi najmniej do gustu z całej serii.Fajnie,że miałam okazje go przetestować,ponieważ sama bym raczej go nie kupiła.

Spray
Ten produkt jest po prostu niesamowity !! Pachnie świetnie!! Naprawdę robi to, co pisze na opakowaniu.Podnosi włosy u nasady, aby dodać im naturalnej objętości oraz nadaje im delikatnej pulchności oraz miękkości.Na mojej głowie sprawdza się on zarówno na mokre jak i suche włosy.
Po zastosowaniu włosy nie są sztywne oraz nie lepią się.


Z czystym sumieniem polecam wszystkim serię Oxygen Moisture,która nadaje sprężystości oraz objętości cienkim włosom.
 
Testuje te kosmetyki juz ponad dwa tygodnie i nie mogę wyjść z podziwu. Wspaniałe preparaty przyjemny zapach i włosy wyglądają świetnie. Juz po pierwszym razie gdy umylam włosy użyłam sufletu i spreyu i efekt był jakbym wyszła od fryzjera dosłownie włosy piękne puszyste błyszczące i nawet na koniec dnia wygladalam super bo te kosmetyki naprawdę nie obciążają włosów. Dziewczyny polecam!!! Ja na pewno będę stosować wszystkie kosmetyki z serii Dove Oxygen and Moisture moje włosy w życiu tak dobrze się nie sprawowaly ;)
 
Dzięki mojemu Kochanemu mężowi , który zgłosił mnie do tych testów i uprzejmości redakcji BabyBoom oraz formy Dove miałam okazję przetestować zestaw Dove Oxygen&Moisture i bardzo Państwu za to dziękuję . Bardzo się cieszę że miałam przyjemność wypróbować te kosmetyki bo jestem pod wielkim wrażeniem ich działania na moje włosy .

Kiedyś moje włosy były gęste , długie i lśniące . Odkąd zaczęłam je farbować , zmieniły się bardzo . Stały się rzadkie , matowe , łamliwe i ogólnie bardzo brzydkie . Próbowałam już naprawdę wieeeelu sposobów na to , aby poprawić ich kondycję . Przestałam je farbować , używałam różnych wcierek , płukanek , olejowałam je , wcierałam olej rycynowy w skórę głowy , kupowałam różne szampony , odżywki , maski , tabletki , ampułki itd ... Na nic moje starania się zdały . Aż do teraz ... produkty Dove Oxygen&Moisture to zbawienie dla mnie i dla moich włosów . Moje włosy z mycia na mycie wyglądają coraz lepiej i teraz z przyjemnością je oglądam i dotykam . Uzależniłam się także od ich wąchania :)

Szampon Dove Oxygen&Moisture ma ładne , eleganckie i poręczne opakowanie . Tubka z dozownikiem na dole , umożliwia zużycie całego produktu do końca . Szampon ma piękny zapach i bardzo dobrze oczyszcza włosy . Po użyciu szamponu włosy przez około 3 dni pozostają świeżę przy skórze głowy . Przy użyciu innego szamponu moje włosy przetłuszczały się już na drugi dzień od umycia . Włosy są puszyste i gładkie . Ładnie unoszą się przy skórze głowy . Szampon ma formę żelu o kolorze lekko niebieskim i bardzo dobrze się rozprowadza i dobrze się pieni . Jest bardzo wydajny .

Odżywka Dove Oxygen & Moisture tak jak szampon ma bardzo gustowne opakowanie w formie tubki , odwróconej do dołu dozownikiem . Odżywa naniesiona na włosy od połowy ich długości świetnie je wygładza i sprawia że są błyszczące i dobrze się rozczesują . Po jej użyciu włosy są sypkie i pięknie pachną . Wyglądają na zdrowsze i bujniejsze . Odżywka jest także bardzo wydajna . Wystarczy niewiele na pokrycie połowy długości moich włosów , które sięgają mi za łopatki . Produkt nie obciąża i nie skleja włosów . Bardzo ją polubiłam .

Spray unoszący włosy Oxygen&Moisture , bardzo dobrze radzi sobie z tym do czego został stworzony . Włosy po jego użyciu zyskują jeszcze więcej objętości i ładnie się unoszą . Lubię używać sprayu jako odżywki w mgiełce i spryskuję nim całe włosy , które potem przez długi czas ładnie pachną i są miłe w dotyku . Opakowanie sprayu posiada spryskiwacz , który pozwala dobrze pokryć produktem całe włosy , a także wygodnie zaaplikować go przy samej skórze głowy . Dozownik posiada plastikową zawleczkę zabezpieczającą , która zabezpiecza przed wylewaniem się płynu np w torebce . Produkt nie przyspiesza przetłuszczania się włosów .

Lekki suflet nawilżający Oxygen&Moisture jest faktycznie bardzo lekkim, delikatnym w dotyku sufletem , który działa jak odżywcza maska . Ma formę musu , który z łatwością rozprowadza się na włosach . Pozostawiam go na włosach na około 5-10 minut i spłukuję . Włosy są po nim wyraźnie odżywione , pełne blasku i pięknie się układają . Jestem pod wielkim wrażeniem jego działania na moje włosy . Opakowanie to okrągły pojemnik , z którego z łatwością wydobędziemy tyle produktu ile potrzebujemy i z łatwością wydobędziemy z niego całą zawartość do końca .

CAM01749.jpgCAM01755.jpgCAM01760.jpgCAM01761.jpgCAM01762.jpgCAM01763.jpg
 

Załączniki

  • CAM01749.jpg
    CAM01749.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 84
  • CAM01755.jpg
    CAM01755.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 83
  • CAM01760.jpg
    CAM01760.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 83
  • CAM01761.jpg
    CAM01761.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 90
  • CAM01762.jpg
    CAM01762.jpg
    13,7 KB · Wyświetleń: 80
  • CAM01763.jpg
    CAM01763.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 75
jestem zachwycona zapachem zestawu jest naprawdę delikatny, subtelny. Szampon sprawia ze moje włosy nie sa takie suche jak siano co bylo moim utrapieniem. Odzywka pomaga mi w rozczesaniu włosów. bardzo przypadł mi do gustu suflet do włosów bardzo lekki ale zarazem fajnie nawilza włosy. Sprey unoszacy włosy pomaga naprawde stworzyć bujna fryzurę.
 
reklama
Dove Oxygen & Moisture ... hm... pokładałam duże nadzieje w tych kosmetykach, jako że moje włosy są cieniutkie i bez objętości. Czy produkty się sprawdziły? Zacznijmy od szamponu... podoba mi się że jest w tubie, ma przyjemny, delikatny zapach, a przede wszystkim dobrze się pieni i wystarczy bardzo niewielka ilość żeby umyć długie włosy, przez ta wydajność pewnie będzie mi długo służył. Spektakularnych rezultatów nie zauważyłam, ale na pewno nic nie zaszkodziło moim włosom. Kolejny produkt - odżywka, lekka formuła, dobre nawilżenie, nie powoduje przetłuszczania, na pewno nadaje się do cienkich, delikatnych włosów. Jednak pozostałe dwa produkty - suflet i spray - podbiły moje serce. Suflet jest cudownie leciutki, ładnie pachną po nim włosy i nie są obciążone, idealna maska dla moich włosów. Co do sprayu, używałam kilka razy i nie widzę szczególnego ubytku, więc tu plus, ładny zapach utrzymujący się na włosach - to lubię! Zwiększa objętość włosów, ja widzę różnicę! Wystarczy popsikać , wmasować, podsuszyć włosy suszarką i podnieść trochę włosy palcami u nasady - widać różnicę. Z czterech otrzymanych produktów jest to mój zdecydowany faworyt i kupię kolejne opakowanie bez wahania bo jest tego wart. Co do pozostałych, muszę ich jeszcze poużywać i poobserwować czy robią coś szczególnego z moją fryzurą, bo na pewno nie szkodzą, są ok.
 
Do góry