reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolega mi samotnosc

reklama
hej babki
moj ksiaze dzis wolne wiec ciaga mnie po sklepach... doczekalam sie dnia gdy to on mnie zmusza do zakupow ;))... tak mu odbija ze dzis za jednym zamachem chcial kupic wozek i zestaw pieluch na najblizsze miesiace.... wybilam mu to z glowy bo na to jeszcze czas...
tez mi sie marza generalne porzadki ale najzwyczajniej w swiecie nie mam sily...
miska powodzenia a ty mamoczarusia wkulnij si do chlopakow i odsapnij troche ;))
milej nocki i oby wam pociechy spaly spokojnie
trzymajcie sie
 
Hej:)
Wczoraj byłysmy na szczepieniu i Maja przybiera mało na wadze. Dzisiaj zanosiłam mocz na badania. Jutro wyniki. Mam nadzieje że bedzie ok.
Byłysmy za córa na winobraniu i dostała swój pierwszy balonik. Ale ma radoche :tak:
A co tam u was dziewczęta.?? Co tu tak pusto??
 
mam nadzieje ze z maja dobrze bedzie... oby trzymam kciuki.

wlasnie co tu tak pusto?? czemu nikt niepisze?
ja sie kulam powoli choc ostatnio nie mam sily ni ochoty na nic. juztro mam widzenie z fasolkiem :))) tzn wizyta u lekarza a potem masa formalnosci do pozalatwiania... wrrr... nie wiem jak to moje nogi wytrzymaja bo dzis to chyba pobilismy rekord w wielkosci opuchlizny :S .. juz nie wiem co ja mam z nimi zrobic bo moczenia i obkladni nic a nic nieskutkuja ....

a moja mama po sklepach lata by wyprawke wnukowi uszykowac wrrrrrrrrrrrrrrrrr czemu ta kobieta mnie nie slucha???? tak mocniutko ja kochom jeszcze 28 dni i bedzie tu z nami....
bole w kroczu staja sie upierdliwe a ksiaze nie wie co ma ze soba robic.... siedzi ze mna jak na szpilkach.... najchetniej juz by mnie do szpitala wiozl
trzymajcie sie babeczki i buziaki dla dzieciaszkow :D
 
witaj atati troche nie pisałam ale widze że jesteś jak samopoczucie pochwale CI się że moja bratowa jest w ciąży a termin ma podobnie jak ty na 25 września ciekawe kto pierwszy urodzi u mnie nic nowego nuda co dziennie to samo narazie
 
Dzien doberek:-)

W koncu mam chwilke na pisanie.....
Atati jak tam u lekarza...
ale masz fajowy ten twój brzuchol hihihi a i sympatyczna z ciebie blondyneczka:-D
a gdzie ty gruba jestes jak kiedys pisalas????chyba oszalalas kobieto zgubisz to co przybralas raz dwa

szkoda ze ja w sumie nie mam zadnego zdjecia z brzuchem ;-( tak jakos sie zlozylo

po browarku zasnelam .... ale dzionek za to strasznie sie ciagnal a mi sie tak spac chcialo:dry:za to dzisiaj spalam jak kamien po tej naszej ostatniej nasiadówce do pózna na gg:happy2: a ty widze ze znowu spac nie moglas:confused: moze ty sie juz przestawiasz do nocnych pobudek malenstwa??

a co do brzuszka....w sumie nie za bardzo wierze w te zabobony o ksztalcie itd ale jak na moje przypuszczenia to jednak chlop:tak: ciekawe czy sie pomyle hihihi juz niedlugo sie okaze.....

kurde zrobilam pranie a tu leje:crazy:
znowu nakupowalam dzisiaj czarkowi ciuchow m mnie zatlucze hihhii ze znowu nie zdazy tego wynosic kiedy ja lubie miec taki wybór co by mu tu ubrac........a ze sie zdazy ze niektóre rzeczy ubierze tylko raz bo zamale........no cóz........hihihi

a ty atati jak tam zakupowe szalestwo trwa czy dalas sobie spokoj po informacji o zakupwym szalenstwie babci hihihi a jak wózek masz juz? w srode mial byc? cos mi tam swita-albo cos pomylilam:dry:

za to czarek juz nie bedzie najmlodszym wnukiem-bratowa zafasolkowana:rofl2: ja to sie chyba w zyciu nie zdecyduje na drugie....
misia co tam u ciebie? zalatwione wszystko w biurze parafialnym?

trzymajcie sie kobialki:-D milego popoludnia, papa
 
Ostatnia edycja:
Cze dziewczyny.
agatulka25 witaj wśród nas:-) Cudne dzieciaczki :-)

Córci wyniki dobre, ale najadłam się strachu. Bo ma mały cięzar własny. no to ja wpisałam w google a tam ze to objaw niewydolnosci nerek, wiec stres. :szok:

Ale naszczescie mnie pani doktor uspokoiła. Że to nić strasznego, bo reszta ok.

Dostałismy jeszcze na morfologie.

Chrzest załatwiony na 20 wrzesnia jeszcze tylko jakies ubranko by się przydłało.

mamoczarusia widze ze masz tak jak ja. Nakupuje zawsze kupe ciuchów dla małej a połowy nie zdarzyłam ubrać.

Atati a moge wiedzieć czemu ja cię jeszcze nie widziałam ?? :)
 
Ostatnia edycja:
hej babeczki
przepraszam ze tak dlugo niepisalam ale jakos niemialam na nic ochoty... mam mega lenia. blagam niezloscie sie na mnie
agatulka25 witaj co slychac?/
misia84zg dobrze ze z majka wszystko w porzadku. niepotrzebnie sie nakrecalas ale wiadomo zdrowie dzidzi najwazniejsze. fajnie ze chrzest udalo ci sie wreszcie zalatwic :D domyslam sie ze teraz cie czeka polowanie na ciuszki. przepraszam z niewyslalam ci zdjecec ale to dlatego ze nie mam twojego maila.. podaj mi a zaraz cos ci wysle :DD
mamaaczarusia hmm juz nie blondynka hheheh dzieki za mile slowa
jutro napisze wiecej i zdjecia wozka wkleje bo ksiaze sie nim juz dzis bawil :DD
milego dzionka
 
reklama
a mi dzis tak jakos smutno........potem napisze why.....sprobuje jszcze pospac......
 

Załączniki

  • DSC04235.jpg
    DSC04235.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 61
  • DSC04241.jpg
    DSC04241.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 64
Do góry