reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Do ołtarza w ciąży

reklama
Myślę, że taka sukienka odcięta pod biustem będzie bardzo w porządku. Nie raz widziałam panny młode w ciąży, które opinała za ciasna suknia i od razu było po nich widać, że nie czują się w niej komfortowo. Lepiej tego uniknąć. Grunt to czuć się wygodnie i swobodnie.
 
Desktop33.jpg Wydaje mi się że ten model też ładnie by maskował brzuszek a ładnie podkreślał ramiona. Greckie jak najbardziej, ale jakieś takie oklepane mi się już wydają
 
:)
ja szłam w 7 miesiącu ciąży do ślubu (30.04.2011) ;)

brzuszka nie było jeszcze tak bardzo u mnie widać a suknię miałam a la księżniczka bo tylko w takiej najlepiej wyglądałam i w sumie bardzo mi się podobała choć myślałam o innej z początku :)

pozdrawiam przyszłe ślubujące mamy!

...oto moja suknia...

Zobacz załącznik 528348
 
reklama
Do góry