reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dla nieśmiałych 5,6 latków?

Dołączył(a)
30 Wrzesień 2010
Postów
1
Mam w rodzinie kłopot z moją 5-letnią córeczką. Jest bardzo nieśmiała, słabo nawiązuje kontakty z innymi dziećmi.
Znalazłem, że na Ursynowie prowadzone są takie specjalne zajęcia, "bajkowe" dla takich dzieciaków:
psychodynamiczna grupa terapeutyczna, Centrum Terapii Dialog

Brzmi bardzo fajnie, ale czy warto? Ktoś korzystał, możecie coś doradzić? Szukałem na różnych forach, ale nigdzie nic o tych zajęciach nie znalazłem. Innych pomysłów też na razie nie mam. Zapisać Małą?
 
reklama
Dziecko może być nieśmiałe, bo takie juz jest. A może ma jakiś problem np w przedszkolu /np podejście pani/? Warto zaprowadzić dziecko na jedne zajęcia i zobaczyć, jak będzie się tam czuło. Ale jak sie jej nie spodoba, to nie zmuszać na siłę. Można też zapisać na inne zajęcia, np taniec jak lub tańczyć, kółko plastyczne, szachy. W nowej grupie pozna nowe koleżanki i może nabierze odwagi.
 
Do góry