reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dla dzidziusia

Ewcia, Doti dziekuje jestescie Kochane, ale mysle że spokojnie dam rade. Siostra ma tego tony w domu, rodzice pomogą, tatuś dziecka tez napewno sie dorzuci więc spokojnie to jakoś będzie.
Raczej chodziło mi oto że narazie nie kupuje bo troche za wczesniej, tzn mamuśka i tatus dziecka napewno pokupują ale napewno pod koniec, a napewno dopiero jak bedzie płec znana. Ja bym pewni już zaczeła szaleństwo zakupowe, no ale niemam jak;-)
Ale damy rade:-)
 
reklama
Ewcia, Doti dziekuje jestescie Kochane, ale mysle że spokojnie dam rade. Siostra ma tego tony w domu, rodzice pomogą, tatuś dziecka tez napewno sie dorzuci więc spokojnie to jakoś będzie.
Raczej chodziło mi oto że narazie nie kupuje bo troche za wczesniej, tzn mamuśka i tatus dziecka napewno pokupują ale napewno pod koniec, a napewno dopiero jak bedzie płec znana. Ja bym pewni już zaczeła szaleństwo zakupowe, no ale niemam jak;-)
Ale damy rade:-)


:-) ale jakby co.... to daj znać :-)
 
jeju dostaję oczopląsu :szok:
dziś przeglądam łóżeczka, te turystyczne

hmm chyba za dużo tego wszystkiego jest :-(
szukam całego zielonego, bo taki dzidzia ma mieć pokój, ale na razie bez skutecznie :no:

jest takie ale jakiś smutny ten odcień zielonego :crazy:
 
Jeszcze nie mam NIC.
Nie chcemy zapeszac - wiec moj marido dostanie 7 dni po porodzie by zakupic wszystko co najwazniejsze, a potem na biezaco bedziemy kupowac wszystko... na szczescie jest wszystko w sklepach i mozna kupic wszystko......

Ubranka mam nadzieje dostac po kims kto mial juz dzieci, bo szczerze mowiac na te poczatki troszke mi szkoda kasy. Dzieciaczki rosna szybko.... Oczywiscie kupie to co potrzebne do szpitala dla dzidzi, a potem zobaczymy...........................

ps. Jesli macie zbedne ubranka 56 - 68, to ja chetnie przyjme.
 
Ewcia tez właśnie patrze za łóżeczkami turystycznymi. Na allegro widziałam kilka zielonych, tzn całych zielonych to chyba nie, ale np zielono-niebieskie to tak. Niewiem jaki odcień zielonego szujkasz...

A może coś takiego...;-)



Łożeczko TiTi NOWOŚĆ !!!!! HIT !!!! (213363522) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.

hmm... a jak będzie chłopak :) to trochę będzie głupio wyglądał w takim łóżeczku dla księżniczki ;) ale fakt urocze jest :)
znalazłam tylko jedno całe zielone (to, to co wcześniej wkleiłam) :) BabyOno zielono-oliwkowe :)
nie znalazłam tylko inf. do ilu kg wagi na wyższym pięterku może leżeć dziecko
 
No fakt Ewcia było by śmiesznie chłopaka w takim łóżeczku trzymać :-D
Ja gdzies widziałam ze na wyższym pięterku do 14kg max, ale każde łóżeczko napewno ma inną konstrukcję więc z tymi kilogramami może być różnie. Najlepiej zapytać sprzedawce:tak:

Doticzka tez na nie patrzyłam wcześniej, ale nie mają 2-poziomowego dna, a to niestety raczej niezbedne dla niemowlaka
 
reklama
No fakt Ewcia było by śmiesznie chłopaka w takim łóżeczku trzymać :-D
Ja gdzies widziałam ze na wyższym pięterku do 14kg max, ale każde łóżeczko napewno ma inną konstrukcję więc z tymi kilogramami może być różnie. Najlepiej zapytać sprzedawce:tak:

Doticzka tez na nie patrzyłam wcześniej, ale nie mają 2-poziomowego dna, a to niestety raczej niezbedne dla niemowlaka

A 14 kg. to dziecko w jakim wieku osiąga? :szok: Chyba wtedy to już najniższe piętro, co?
Ataata a tobie jakie łóżeczko wpadło "w oko"?
 
Do góry