reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta Bezglutenowa

reklama
Ciasteczka wyszły przepyszne. Jednakże musiałam zrobić małą modyfikację, gdyż mój Smyk jest na diecie bezglutenowej, bezmlecznej i bezcukrowej. Zamiast cukru dodałam łyżeczkę ksylitolu i dwie łyżki miodu. Oczywiście cukru waniliowego nie, ale miałam proszek do pieczenia bezglutenowy. Wyszły faaaajne ciągutki,Mały zajada że hej, dzięki
 
witam

moje dzieci maja zalecona diete bezglutenowa... jestem przerazona :-( nie mam pojecia od czego mam zaczac... co kupic zeby zeby na poczatek starczyło, jakie dania im szykowac itd... berdzo chetnie skorzystam z doswiadczenia innych mam które są juz w temacie i daja sobie z tym rade :)

jakie produkty powinnam kupic tzn mąki itd? co czym zastapic? na sama mysl juz mnie trzesie jak ja to ogarne

i powiedzcie mi czy np wyeliminowałyscie tylko produkty mączne czy np kiełabsy itd tez??

pytałam gastroenterologa to mowiła tylko o produktach mącznych ale przeciez gluten jest wszedzie...

dopiero co niedawno skonczyłam diete bezmelczna u córki a tu prosze nastpena :wściekła/y:

bezglutenowa zalecona ma syn (luzne stolce, niska waga wogole jet drobny ;/ ma 2 lata i niecałe 5 miesiecy a wazy 10400 i ma 88 cm ;/ córka jest podobnej budowy i tez ma dziwne kupy ;/ lekarka zaleciła zeby przejsc na diete z jednym i drugim zeby sie jedzeniem nie wymieniali ;/ poki co mamy sie stosowac 6 miesiecy, minał miesiac a ja nadal w ciemnej ... jestem ;/

bardzo prosze o pomoc
 
Ostatnia edycja:
Do góry