reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Daria prosi o pomoc

Codzienna rehabilitacja bandaże leki o których się już wypowiedziałam. Plus specjalistyczne badania na które na NFZ czeka się wieki a ona potrzebuje je mieć na już. Ona codziennie jest na rehabilitacji codziennie ma jakaś wizytę albo u pediatry bo co chwile choruje problemy zdrowotne które wymagają coraz to więcej specjalistów a wizyty u nich plus badania to kilka stówek wiec się zbiera.
 
reklama
Ja do nich nie należę. To ze czegos nie chce upubliczniać nie znaczy ze kłamie czy próbuje coś wyłudzić! Walczę o życie i normalne funkcjonowanie mojej chorej córeczki założyłam zbiórkę bo jesteśmy w ciężkiej sytuacji załatwiamy wszystkie formalności do fundacji i innych miejsc ale to czasem trwa a leczenie rehabilitacja nie poczeka
możesz mi wierzyć lub nie nigdy bym sobie z takiego czegos nie żartowała ani nie wyłudzała pieniędzy!!
 
Ja do nich nie należę. To ze czegos nie chce upubliczniać nie znaczy ze kłamie czy próbuje coś wyłudzić! Walczę o życie i normalne funkcjonowanie mojej chorej córeczki założyłam zbiórkę bo jesteśmy w ciężkiej sytuacji załatwiamy wszystkie formalności do fundacji i innych miejsc ale to czasem trwa a leczenie rehabilitacja nie poczeka
możesz mi wierzyć lub nie nigdy bym sobie z takiego czegos nie żartowała ani nie wyłudzała pieniędzy!!
Ale musisz zrozumieć, że nikt Cię tu nie zna i choćbyś się zarzekała i przysięgała, to ciężko uwierzyć tak na słowo. I to normalne, że ktoś zanim pomoże to chce uzyskać jak najwięcej informacji. Naprawdę rozumiem, że próbujesz uzyskać pomoc ze wszystkich możliwych źródeł, ale takie posty z prośbą o pomoc bez weryfikacji, bez dokładnych informacji, podbijane codziennie, często niestety traktowane są jak spam. I to nie jest nic personalnie do Ciebie, nie odbierz tego proszę jako atak, taka jest po prostu rzeczywistość, ukształtowana przez doświadczenia z nieuczciwymi ludźmi. Mimo wszystko trzymam kciuki 🤞
 
Rozumiem ze ktoś może potrzebować więcej informacji itp nie kwestionuje tego założyłam zbiórkę na zrzutce czy to coś złego ? Wysyłałam im dokumentacje oraz resztę danych. Wydaje mi się każda tego typu strona jakoś to wszystko weryfikuje. Do WWR ma umówione spotkanie na polowe lipca. Do fundacji już mówiłam załatwiam ale to tez wszystko trwa przynajmniej tak mi powiedzieli
Gdy ma się chore dziecko robi się wszystko by mu pomoc ulżyć w cierpieniu
Rozumiem doskonale to co chcesz przekazać nie odbieram jak atak spokojnie
To ze proszę o pomoc w takiej sytuacji to chyba nie jest nic złego ?
 
Rozumiem ze ktoś może potrzebować więcej informacji itp nie kwestionuje tego założyłam zbiórkę na zrzutce czy to coś złego ? Wysyłałam im dokumentacje oraz resztę danych. Wydaje mi się każda tego typu strona jakoś to wszystko weryfikuje. Do WWR ma umówione spotkanie na polowe lipca. Do fundacji już mówiłam załatwiam ale to tez wszystko trwa przynajmniej tak mi powiedzieli
Gdy ma się chore dziecko robi się wszystko by mu pomoc ulżyć w cierpieniu
Rozumiem doskonale to co chcesz przekazać nie odbieram jak atak spokojnie
To ze proszę o pomoc w takiej sytuacji to chyba nie jest nic złego ?
Nie, to nic złego oczywiście, ale już wrzucanie postów z linkiem do tej zrzutki na różne fora może być potraktowane jako spam, tak przez administrację, jak użytkowników.
Dużo zdrowia dla Darii i siły dla Was!
 
W naszym kraju czekać na wszystko na NFZ przy tak małym dziecku to jest wręcz niewyobrażalne jak długie są terminy. Dlatego większość rodziców mając chore dziecko robi co może staje na głowie by mu pomoc większość musimy załatwiać prywatnie a to kosztuje. Ile możemy dajemy z siebie ale czasem przychodzi taki moment ze poprostu dopada tak ciężka sytuacja ze nie jest się wstanie dlatego pomyśleliśmy o założeniu jej zbiórki byliśmy w fundacji tam nam powiedzieli ze możemy tam założyć jej zbiórkę tak tez zrobiliśmy i umówić ja do WWR wcześniej nikt nam o tym nie mówił ze takie coś jest wiec dopiero niedawno to zrobiliśmy. Nikogo do niczego nie zmuszam nie namawiam
 
Informacje o jej zbiórce udostępniałam tylko tutaj na tym forum, oraz na swoich kontach społecznościowych
Przepraszam nie chciałam spamować
Nie wiedziałam ze nie mogę tutaj napisać widziałam inne tego typu prośby dlatego się zdecydowałam napisać ale jeśli to błąd to przepraszam i mogę to usunąć jeśli takie jest życzenie użytkowników lub administracji
 
reklama
Kochana, zdajemy sobie sprawę, że NFZ to ... Ale jeśli chcesz zebrać te pieniądze musisz pogodzić się z tym, że będziesz musiała dzielić się tym, na co je wydajesz - jacy to lekarze, jakie terapie, jakie leki.
 
Do góry