reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy ze mna jest cos nie tak?!?!

Hmm... jeśli trwa to już tyle czasu, to porozmawiaj ze swoim lekarzem najlepiej. A o męża się nie martw- placebo zawsze działa jak się o nim nie wie :)
 
reklama
A to tsh badanie wystarczy zrobic? Chyba pojde lrywatnie zrobic, patrzylam 16zl kosztuje wole to dac niz isc do lekarza i sie prosic... Pojde w pon na badania
 
Hej, ponawiam temat... U mnie dalej sie nie zmienilo, wyniki tarczycy sa ok, nadal jestem zakrecona i z tego co czytalam to mam problemy z pamiecia krotklterminowa - naprawde nie pamietam co robilam 5 min temu, czy zadalam jakies pyatanie, gdzie dalam jakas rzecz albo np za maz mi cos dal, ostatnio dalam chleb do lodowki a kompletnie nie pamietalam, ze w ogole go bralam do reki / robilam sniadanie, wyciagnelam chleb z szafki, dzem z lodowki, cchce schowac dzem do lodowki a patrze a tam chleb?!?!?!/ z checia udalabym sie do specjalisty, ale nie wiem jakiego, niestety watpie, czy internista mi cos doradzi....
 
Ja też tak mam. Teraz po poronieniu potrafię zapomnieć po co szłam do sąsiedniego pomieszczenia, gdzie zostawiłam kluczyki, itd. Podobnie było jak urodziłam pierwsze dziecko. Teraz łykałam magnez, witaminy pomału to ustępuje ale bardzo pomału. Najgorsze to to ze zacinam się podczas rozmowy bo brakuje mi słów. Nie wiem skąd się to bierze, po jakimś czasie może przejdzie.
Wszystkie wyniki tarczyca, mocz, krew, mam przebadane i prawidłowe
 
Ja mam podobnie ale nie przejmyję się tym. Może niepotrzebnie aż tyle uwagi na tym skupiasz? Ja jestem trzy miesiące po porodzie, a dalej mam "mózg w ciąży" :) Pytam 10 razy o to samo, wkładam dziwne rzeczy do lodówki itp. Mąż się już przyzwyczaił :) Powoli to mija, może każda z nas potrzebuje więcej lub mniej czasu by wrócić do normalności :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez bylam roztrzepana, zapominalska, wszystko psulam I potrafilam sie o wlasne nogi podknac.
Pomogła mi terapia z psychologiem oraz w miim przypadku psychiatra.
U mnie podlozem byly priblemy rodzinne w dziecinstwie ( dysfunkcyjna rodzinka) oraz depresja lekowa.
Chociaz nie zmienilam sie calkiem tzn wciaz potrzebuje kalendarza zeby o wszystkim pamietac to jestem teraz duzo bardziej zorganizowana i ogarnieta niz kiedyś I zdecydowanie mniej nerwowa.
Powodzenia
 
reklama
Do góry