reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy tylko ja widzę 2 kreskę ????

Klaudipatty

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Luty 2021
Postów
172
Hejka dziewczyny pisze z zapytaniem do was czy tylko ja widzę 2 lekka kreskę? Dodam że kreska pojawiła się praktycznie w tym samym czasie co 2. Testy z moczu wychodzą negatywne. Dodam że odstawiłam plastry antykoncepcyjne z końcem lutego. Miesiączka była po odstawieniu Ok 7 dni. Miewam dziwne zawirowania oraz mdłości nie wiem jak interpretować wynik. Pomóżcie
 

Załączniki

  • 69CBB6DA-0045-4A92-AC28-1D38A97EB877.jpeg
    69CBB6DA-0045-4A92-AC28-1D38A97EB877.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 671
reklama
Te testy z krwi zazwyczaj pokazują deyga kreskę, ale niekoniecznie to oznacza ciaze :/
Szczególnie, że te z moczu są negatywne.
Jak Chcesz być pewna, to idź na betę.
 
Przykro mi, ale ten test nie wygląda na pozytywny. Wiem jak to jest, bo szukałam drugiej kreski przez ponad rok. Ile jesteś dni po terminie misiaczki?
 
Hejka dziewczyny pisze z zapytaniem do was czy tylko ja widzę 2 lekka kreskę? Dodam że kreska pojawiła się praktycznie w tym samym czasie co 2. Testy z moczu wychodzą negatywne. Dodam że odstawiłam plastry antykoncepcyjne z końcem lutego. Miesiączka była po odstawieniu Ok 7 dni. Miewam dziwne zawirowania oraz mdłości nie wiem jak interpretować wynik. Pomóżcie
Na tych testach często wychodzą dwie kreski :D zrób inny :)
 
reklama
Do góry