reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to trzydniowka?

D

Deleted member 176021

Gość
Witam wszystkie mamy.
Syn ma obecnie 2.5 roku, wczoraj wieczorem pojawiła się temperatura bez jakich kolwiek innych objawów.
Zawiozlam próbkę moczu do badań, w celu wykluczenia zapalenia drog moczowych. niby wszystko ok tylko ciała ketonowe są +. Ponoć przy temperaturze i głodu tak wychodzi.( syn wczoraj nie mial apetytu.
W nicy 39.7 zbilam temperature az w 3 godziny, podajac syrop i robiąc oklady. Dzisiaj temperatura trzyma się za poziomie 37.1- 38.2. Dodatkowo na udzie pojawily sie jakies plamy i jakas wysypka miejscami na brzuchu po tej samej stronie co noga. Dzwonilam do lekarzy na wizyty domowe, wszystkue telefony wyłączone. Chcialam poczekac do poniedziałku ale nie wiem czy ryzykować.
 
reklama
20170826_164808.jpg
 

Załączniki

  • 20170826_164808.jpg
    20170826_164808.jpg
    985,7 KB · Wyświetleń: 139
Ja bym spróbowała w przychodni albo na ostrym dyżurze. To może być np. rumień. Choroba zakaźna wieku dziecięcego, przy której występuje m.in. gorączka i charakterystyczna wysypka. Ale tu nikt diagnozy nie postawi. Lepiej mieć spokojne sumienie, ze dziecko pokazało się lekarzowi.
 
Ja bym spróbowała w przychodni albo na ostrym dyżurze. To może być np. rumień. Choroba zakaźna wieku dziecięcego, przy której występuje m.in. gorączka i charakterystyczna wysypka. Ale tu nikt diagnozy nie postawi. Lepiej mieć spokojne sumienie, ze dziecko pokazało się lekarzowi.
Teraz jak syn się obudził juz tej wysypki nie ma:/
 
Bratanek miał tydzień temu temp w sobotę wieczorem. W niedzielę pojechali na wieczorynkę i okazało się że ma angine. Żadnych objawów a nie potrafił powiedzieć że boli go gardło. Ja bym sprawdziła dla spokoju sumienia.
 
reklama
Dziękuję bardzo. Właśnie nie dawno wróciłam z synem z pogotowia i ma zaczerwienione gardło i dostał antybiotyk i zyrtec.
 
Do góry