reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to normalne, że krwawienie po cesarskim cięciu już zniknęło?

Patrycja2777

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Grudzień 2023
Postów
22
10 dni po cesarce zniknęły mi obchody połogowe. Generalnie od samego początku było ich bardzo mało. W szpitalu lekarzy to nie martwiło. Odchodów nie mam już od 3 dni. Wiem, że mogą jeszcze wrócić, ale od 5 dni dokucza mi lekki ból brzucha w jednym miejscu, nie jest on silny. Dziś byłam u lekarza rodzinnego. Lekarka stwierdziła, że brzuch jest miękki i skoro ból nie jest bardzo uciążliwy i nie mam gorączki to nic się nie dzieje. Dodam, że mniej więcej w tym samym miejscu kiedyś bolał mnie jelito. Nie wiem czy iść do ginekologa czy dać spokój. Lekarz rodzinny stwierdził, że skoro bol jest od 5 dni to gdyby coś się zatkalo to już bym miałam gorączke. Dodam, że ostanie krwawienie było już brązowe a nie czerwone jak wcześniej. Wiem, że powinnam ufać lekarzowi, ale to jednak lekarz rodzinny a nie ginekolog... Proszę o radę.
 
reklama
Czy uważasz, że ktoś Cię zdiagnozuje przez internet?
Idź do lekarza.
Nie proszę o diagnozę. Pytam, aby porównać doświadczenia. Możliwe, że znajdzie się tutaj kobieta, która miła podobna (nie identyczną) sytuację. Jeśli nie ma Pani nic do powiedzenia proszę oszczędzić sobie takie komentarze. Pozdrawiam.
 
Ja po pierwszym porodzie też mało krwawiłam, choc po SN. Teraz po drugim SN krwawiłam równo 14 dni, więc nie jakoś dużo dłużej, przy czym po 10 dniu miałam np. 2 dni przerwy i potem znowu, a teraz mam tylko jakieś żółte brudzenie (3 tygodnie po). Skonsultuj się z lekarzem, jeśli to Cię martwi.
 
reklama
Nie ma co porównywać u innej mniej leci krwi a u drugiej więcej...na kontrolę i tak będziesz szła do ginekologa a jak Cię niepokoi to zadzwoń i się zapytaj po prostu lekarza
 
Do góry