reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to możliwe?

gillisguurl

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
25 Sierpień 2016
Postów
32
Hej. Tylko proszę bez złośliwych komentarzy. Odbyłam z chlopakiem seks oralny i petting dzien po okresie. Po skonczonym oralnym z wytryskiem do ust chlopak zlapal mnie za reke (ta ktora robilam mu dobrze) i mocno pocalowal po czym przeszedl do pieszczenia mnie ustami i tą ręką którą wczesniej dotknal mnie.tłumaczę sobie, że przecież bez stosunku tradycyjnego nie da się zajść w ciążę, na rękach nie da się przenieść, chyba, że odrazu i świeżą spermę... a nie z dotknięcia. Dobrze myślę? Czy jednak moglo sie cos przeniesc? Istnieje ryzyko ciazy?
 
reklama
reklama
Z palców to prędzej Tomcio Paluch się urodzi... :')

Ogólnie albo to troll, albo dziewczyna, która do końca gimnazjum ma jeszcze 3 lata... Jeśli naprawdę ma 17 lat, to czuję się cholernie mądra, bo jestem w jej wieku, ale wiem za co się brałam, i za co się dopiero wezmę za kilka miesięcy :3

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 
No to ja nie wiem, czy w takim razie z roku na rok mamy coraz głupszą młodzież???
W kwestiach rozmnażania byłam wyedukowana w wieku 15 lat, wiedziałam co z czym do czego i jak, mimo, że ani w szkole zajęć nie było, ani powszechnego dostępu do internetu...


TOMCIO PALUCH, no leżę :D
 
W Twoim przypadku wszystkim mozna przeniesc plemnik... oprocz wlasciwego "narzedzia" Twojego chlopaka :D ale jak mozna pisac takie glupoty to ja nie wiem. To jest wlasnie zabieranie sie za sex nie majac o tym pojecia. Zamiast pytac o przenoszenie plemnikow przez usta palce noge reke glowe poczytaj sobie jak dochodzi do zaplodnienia....
 
reklama
Do góry