reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to moze byc ciaza

reklama
Hej pobolewal mnie brzuch i jajniki raz jeden raz drugi przez caly tydzien po owulacji do tej pory nigdy tak nie miałam . ktora miala miejsce tak mi się wydaje że 3 stycznia okres zaczęła mi się 22grudnia cykle mam 26-28 z przewaga na 26 czuje czestrza potrzebe chodzenia do wc co jakiś czas mam zawroty głowy ale niestety testy wychodzą negatywne czy to może być wczesna ciaza?
Hej dziewczyny No ja właśnie po dwuletnich staraniach z moim mężem dziś wykonałam test ciążowy i jest na nim jedna mocna kreska a druga blada ale widoczna ..... okres spóźnia mi się trzeci dzień 😁 bardzo mam nabrzmiałe piersi i dziś miałam lekkie zawroty głowy tez narazie niechce zapeszać ale chyba to jednak ciąża 😊
 
Hej dziewczyny ja tez dziś zrobiłam test okres spóźnia mi się 3 dzień 😊 a wynik jest taki .... czy już mam być pewna czy jeszcze raz go powtórzyć ? 😉
 

Załączniki

  • F91419EA-F1A6-40B4-AE78-6DDD47DE9488.jpeg
    F91419EA-F1A6-40B4-AE78-6DDD47DE9488.jpeg
    814 KB · Wyświetleń: 122
Właśnie zrobię żeby potwierdzić na 100%🥰 ale jeszcze nie dotarło to do mnie .... ja już mam w domu nastolatkę (12 lat) ❤️ Po pierwszej ciąży miałam trochę problemów zdrowotnych wiec długo zwlekaliśmy .... a jak dwa lata temu zaczęliśmy się starać to nie wychodziło nam wcale , dlatego teraz nie mogłam w to uwierzyć ze jednak mogło nam się to udać ❤️ Aż boje się tego wszystkiego na sama myśl po tylu latach to jak pierwsza ciąża 😂
 
Ja rano powtórzyłam test i cień cienia taki sam jak wczoraj wieczorem... 🙄
Cierpliwie poczekam na planowaną miesiączkę dopiero później powtórzę test i zrobię badanie krwi. Zaczęły mnie boleć piersi tak jak na okres i dołączył ból kręgosłupa. Więc nie będę się nastawiać. Lepiej być miło zaskoczonym niż rozczarowanym. Pierwszy test wczorajszy ten na dole dzisiejszy.
 

Załączniki

  • IMG_20210112_071418.jpg
    IMG_20210112_071418.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 92
Ja rano powtórzyłam test i cień cienia taki sam jak wczoraj wieczorem... 🙄
Cierpliwie poczekam na planowaną miesiączkę dopiero później powtórzę test i zrobię badanie krwi. Zaczęły mnie boleć piersi tak jak na okres i dołączył ból kręgosłupa. Więc nie będę się nastawiać. Lepiej być miło zaskoczonym niż rozczarowanym. Pierwszy test wczorajszy ten na dole dzisiejszy.
No tutaj nie ma wątpliwości :) podejrzewam że sciemnieje po chwili jeszcze :)
 
No tutaj nie ma wątpliwości :) podejrzewam że sciemnieje po chwili jeszcze :)
Robione dziś o 6 rano, zdjęcie robione o 7, nie cche się nastawiać... Ostatnio jak robiłam test też była blada bardzo blada kreska, która po chwili zginęła, nastawiłam się... Radość ogromna, i zaraz pojawił się okres. Dodam że niesamowicie wtedy bolaly mnie piersi, nigdy mnie tak nie bolaly. A się nie udało. Więc Cierpliwie poczekam. 😊
 
Robione dziś o 6 rano, zdjęcie robione o 7, nie cche się nastawiać... Ostatnio jak robiłam test też była blada bardzo blada kreska, która po chwili zginęła, nastawiłam się... Radość ogromna, i zaraz pojawił się okres. Dodam że niesamowicie wtedy bolaly mnie piersi, nigdy mnie tak nie bolaly. A się nie udało. Więc Cierpliwie poczekam. 😊
Jeśli wtedy były kreska, ale przyszedł okres to najpewniej wyłapałas ciaze biochemiczna :) Kreski nie biorą się znikąd :) Trzymam kciuki.
 
reklama
Jeśli wtedy były kreska, ale przyszedł okres to najpewniej wyłapałas ciaze biochemiczna :) Kreski nie biorą się znikąd :) Trzymam kciuki.
Była bardzo blada, ale po chwili zniknęła. Pewnie masz rację 😊 trzeba się uzbroić w cierpliwość która przyda się jak pojawi się bobas 😊 do planowanego terminu miesiączki jeszcze 2 dni. Więc czekamy 😊
 
Do góry