reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to już ???

Hej dziewczyny!!! Wkradłam się do Was,bo ja z lutówek ;) ale mojej córci nie spieszno i jestem już marcówką.
Słuchajcie,mam ten sam problem... Od dobrych kilku dni cieknie ze mnie jak z kranu :( jak wstaję zwłaszcza.Także biała jest to wydzielina i nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi co to!Do szpitala mam iść we wtorek i troszkę się obawiam,bo jak to wody,a ja nic z tym nie zrobiłam wcześniej?!O matko!
Wody to podobno najbardziej wyciekają jak się leży,bo jak się stoi,to główka dziecka zamyka ujście.No ale sama nie wiem.
Może już się czegoś dowiedziałyście?Proszę ,napiszcie!
 
reklama
Koga ja mam też takie wycieki. Byłam z taką jeszcze mokrą wkładką u mojego gina, który po analizie substancji stwierdził, że wody to nie są. Stwierdził, że wiele kobiet ma właśnie takie mocne upławy w ostatnim okresie ciąży. Powiedział, że moje jeszcze nie są takie straszne, czasami normalna podpaska potrafi zostać zalana w krótkim czasie. Jeżeli masz wątpliwości udaj się do szpitala, ale zapewne to tylko wzmożone upławy.
Mój dowcipny gin kazał jeszcze teraz się często wietrzyc ... I najlepiej bez majtek po domu chodzić ... Ja mam wizję jak chodzę po domu i ślady zostawiam :)
 
iwosz,co do tego aby zabolało-ja mam to samo.Chodzę jakbym w ciąży nie była,też bym chciała to poczuć hihihi :)

P.S. koga jak się jutro dowiesz u gina,to napisz co z tym wodnistym czymś,ok?Bo się martwię...Mam dokładnie to samo!
 
teraz to tez nie wiem czy to uplawy czy wody...............o rany...............
a jak wody to moze byc cos groznego jak sie sacza???
wiem ze we wczesniejszych tygodniach to tak ale na koncowce cos moze dzidzi zaszkodzic???
 
I to mam! Coś ala takie białe upławy, tylko, że momentami normalnie czuję jak mi spływa... ::) Koszmarne uczucie, bo powoduje, że mam wrażenie, że mnie tam swędzi... Ale wkładka wystarcza. Tylko muszę częto zmienać, bo nie wiem, ale może ta wydzielna ma jakiś inny odczyn, bo z tym uczcuiem swędzenia szału dostaję.
Najgorsze jest, że cały czas mnie boli kręgosłup - krzyże... Nic nie pomaga, tzn. masaż trochę to zmniejszył, złagodzil, ale spanko w nocy nie i niedawna drzemka też nie :(
 
to pewnie mamy te uplawy
mnie nic nie swedzi ale do szalu doprowadza mnie uczucie ze ciagle mokro!!!
wkladka wystarcza ale zmieniam co godzine
jak leze nic nie leci ale jak wstane rano to ............... ::) :-[
dla pewnosci poytam gina

a wody mozna sprawdzic papierkiem lakmusowym tym od ph
szkoda ze nie posiadam
 
Dziewczyny od 3 w nocy miałam chyba skurcze od 5-7 co 10 minut. Potem przeszło. Znów sie pojawiło i teraz mam co godzine. Myślałam że to wzdęcia ale nie po oddaniu stolca nadal boli jak cholera. Dodam że stolec wczorajszy miałam cały w tym śluzie. Co to ???? A boli jak na okres ale brzuch nie twardnieje tylko boli podbrzusze poradźcie.
 
reklama
agawa1 nie mam pojęcia co Twoje objawy mogą oznaczać. Ja tez wcześniej pisałam że nie mam pojęcia jak to będzie ze mna bo mnie nigdy brzuch przed @ nie bolał. Odczekaj sobie spokojnie i jak coś sie zacznie dziać, tzn. skurcze będą częstsze to jedź do szpitala, albo zadzwoń do swojego gina.
Dziewczyny co do tych upławów to ja mam identycznie. jak wstaję rano to czuję że ze mnie po prostu cieknie....
 
Do góry