reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Dołączył(a)
15 Maj 2024
Postów
13
Hej, uprawiałam seks dzien po okresie, (poprzedni cykl trwał 41 dni) w gumce jednak boje sie ze mogla pęknąć. Chlopak nie doszedł jednak byl głęboko i czytałam cos o preejkulacie? 6 dni po tym dostalam brunatnego plemienia byla to duza plama, Potem zmienilo sie to w kilka mniejszych. Zmienil sie kolor na lekko pomaranczowy. Trwało to 6 dni. 7 dnia po stosunku jeszcze w trakcie plamienia zrobilam test z moczu jednak wyszedl negatywny. Moglo byc to plamienie implantacyjne? Od tamtej pory mialam bardzo wodniste biale upławy, czasami nawet mi pociekalo. Z czasem zaczelo sie zmieniac na bardziej kleiste i żółte na majtkach.Teraz spóźnia mi sie okres 1 dzień i mam takie kremowa lekko grudkowatą wydzielinę w srodku pochwy juz zadnych plam na majtkach. Czy możliwa jest to ciąża? dodam ze mam wrażliwe piersi.
 
reklama
nie jestem pełnoletnia, boje sie komukolwiek powiedziec, nie chce zawieźć mamy zalezy mi tylko na tym zeby to nie byla ciaza
Nie potrzebujesz 18 lat do tego aby kupić w aptece czy drogerii test ciążowy, jeśli pierwszy negatywny Ci nie wystarcza a dodatkowo nie wiesz jak funkcjonuje Twój organizm i kiedy odbywa się owulacja.
 
Hej, uprawiałam seks dzien po okresie, (poprzedni cykl trwał 41 dni) w gumce jednak boje sie ze mogla pęknąć. Chlopak nie doszedł jednak byl głęboko i czytałam cos o preejkulacie? 6 dni po tym dostalam brunatnego plemienia byla to duza plama, Potem zmienilo sie to w kilka mniejszych. Zmienil sie kolor na lekko pomaranczowy. Trwało to 6 dni. 7 dnia po stosunku jeszcze w trakcie plamienia zrobilam test z moczu jednak wyszedl negatywny. Moglo byc to plamienie implantacyjne? Od tamtej pory mialam bardzo wodniste biale upławy, czasami nawet mi pociekalo. Z czasem zaczelo sie zmieniac na bardziej kleiste i żółte na majtkach.Teraz spóźnia mi sie okres 1 dzień i mam takie kremowa lekko grudkowatą wydzielinę w srodku pochwy juz zadnych plam na majtkach. Czy możliwa jest to ciąża? dodam ze mam wrażliwe piersi.
Ciąży nie stwierdza się po wydzielinie 🫣
Równie dobrze brazowe plamienie może być od nadżerki. Żółte od infekcji itd.
 
Skoro stosunek był w prezerwatywie która nie pękła , do tego nie doszło do wytrysku, to skąd ciąża?
Z dziwnymi upałami polecam tak czy inaczej wizytę u ginekologa. To może być infekcja.
Radzę też wstrzymać się z seksem bo widać że nie jesteś na niego gotowa i ewentualnie konsekwencje.
 
Ale to jak. Jestes na tyle dorosla, zeby uprawiac seks, ale za mloda, zeby powiedziec mamie, ze masz problem i poprosic, zeby poszla z toba na kontrole do ginekologa? To na pewno nie ciaza, a moze byc infekcja lub inna choroba. Zreszta nalezy sie kontrolowac u ginekologa co roku. Do dentysty chodzi sie regularnie to i do ginekologa na kontrole tez.
 
Skoro stosunek był w prezerwatywie która nie pękła , do tego nie doszło do wytrysku, to skąd ciąża?
Z dziwnymi upałami polecam tak czy inaczej wizytę u ginekologa. To może być infekcja.
Radzę też wstrzymać się z seksem bo widać że nie jesteś na niego gotowa i ewentualnie konsekwencje.
Niejedna pelnoletnia kobieta martwiła się, że może być w ciąży i to wcale nie znaczy, że nie jest gotowa na seks! Dziewczyna podeszła poważnie do tematu, zabezpieczyła się, a martwią ja nietypowe uplawy i szuka tutaj wsparcia, a nie bezsensownej krytyki. Trochę życzliwości.

@ewelina880973 jak się stresujesz, to zrób jeszcze jeden test. Tak jak dziewczyny pisały - raczej mało prawdopodobne, żebyś była w ciąży, ale nietypowe uplawy, to sygnał, że warto wybrać się do ginekologa :)
 
Z opisu wynika, że masz stan choroby w pochwie. Grudkowata biała wydzielina jest typową dla infekcji grzybiczej. Również zalecam w takim wypadku wizytę u ginekologa.
Mamie możesz powiedzieć, że masz tam jakieś zapalenie, że Cis piecze, swędzi ;) , masz upławy i grudkowata wydzielinę i chcesz iść do ginekologa.
 
reklama
Nie potrzebujesz 18 lat do tego aby kupić w
Niejedna pelnoletnia kobieta martwiła się, że może być w ciąży i to wcale nie znaczy, że nie jest gotowa na seks! Dziewczyna podeszła poważnie do tematu, zabezpieczyła się, a martwią ja nietypowe uplawy i szuka tutaj wsparcia, a nie bezsensownej krytyki. Trochę życzliwości.

@ewelina880973 jak się stresujesz, to zrób jeszcze jeden test. Tak jak dziewczyny pisały - raczej mało prawdopodobne, żebyś była w ciąży, ale nietypowe uplawy, to sygnał, że warto wybrać się do ginekologa :)
dziękuje bardzo za miłą odpowiedz, bardzo doceniam życzliwość. Uspokoiła mnie Pani dziekuje 🥰
 
Do góry