reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciaza?

Nika_Ika

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
6 Kwiecień 2021
Postów
119
Witam, mam takie pytanie.
20.03.21 kochalam sie z chlopakiem w dniu mojej owulacji. Podejrzewam ciaze, ale jestem nieco skolowana. Od jakiegos czasu czuje sie nieco inaczej, nie wiem czy to Moja wyobraznia ale czasami jest mi niedobrze i slabo sie czuje. 31.03 zrobilam test ciazowy popoludniu i wyszedl pozytywny (bardzo jasna kreska) dwa dni pozniej powtorzylam Test z porannego moczu i wyszedl negatywny. 03.04 dostalam wieczorem plamienia w brazowym kolorze, nastepnego dnia myslalam ze dostalam okresu, ale byl nieco inny niz zwykle, mial on bardzo jasny kolor, nastepnego dnia bylo jeszcze mniej i nie mialam skrzepow Jak zwykle. 06.04 od rana do popoludnia znowu brazowa wydzielina, ale popoludniu znow wystapilo krwawienie, jest jasne i skape (nie potrzebuje podpaski)
Mam nieco lekki bol podbrzusza. I nie Wiem czy mam uznac to Jako okres?! Zaznaczam ze spodziewana miesiaczke mam Miec pomiedzym 07.04 a 08.04 dostac. Moj okres jest zwasze bolesny w pierwszym dniu i bardzo mocny przez jakies 2 dni i trwa niejwiecej 4 dni.

Pozdrawiam 🤗
 
reklama
reklama
Skoro dziś powinnaś mieć miesiączkę to idź do laboratorium na betę (koszt ok 30-40 zł/nie potrzebujesz skierowania) i jeśli wyjdzie powyżej 5 to jesteś w ciąży, powtórz po 48 h i wtedy umów się do gin. Te plamienia to może być niski progesteron.
 
Do góry