reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Tylko ocierał.
Dlatego pragnę przestrzec wszystkich...nie bawić się w takie coś jeśli się nie chce ciazy. Bo ocieranie w majtkach nie jest żadnym zabezpieczeniem. Mam 16 miesięcznego synka jako dowód...
 
A przytulanki były takie głębokie czy tylko się partner ocierał genitalem?
Tylko ocierał.
Dlatego pragnę przestrzec wszystkich...nie bawić się w takie coś jeśli się nie chce ciazy. Bo ocieranie w majtkach nie jest żadnym zabezpieczeniem. Mam 16 miesięcznego synka jako dowód...
Dziewczyny 😉 napisałam na forum, ponieważ cały czas się stresuje. Wiem, że prezerwatywa i stosunek bez wytrysku jest dosyć mocnym zabezpieczeniem ale nigdy niewiadomo. Nie takich odpowiedzi się tutaj spodziewałam.
 
A jakich odpowiedzi się spodziewałaś? Że powiemy Ci że jesteś w ciąży? Bo nie dopuszczasz do siebie tego, że na 100% w ciąży nie jesteś, a taką odpowiedź już dostałaś od kilku osób
Niepokoi mnie ciagly brak miesiaczki, a w ciąży być nie chcę
 
Dziewczyny 😉 napisałam na forum, ponieważ cały czas się stresuje. Wiem, że prezerwatywa i stosunek bez wytrysku jest dosyć mocnym zabezpieczeniem ale nigdy niewiadomo. Nie takich odpowiedzi się tutaj spodziewałam.

Nie rozumiem...mówimy, ze nie jesteś w ciazy. Ty to ignorujesz i dalej drazysz temat.
Mowimy, ze w ciazy jestes „ty nie takich odpowiedzi oczekujesz”. No to jakich niby?
Bo nie ma nic po środku. Nie da się tylko trochę być w ciazy a trochę nie.
 
reklama
Dziewczyny 😉 napisałam na forum, ponieważ cały czas się stresuje. Wiem, że prezerwatywa i stosunek bez wytrysku jest dosyć mocnym zabezpieczeniem ale nigdy niewiadomo. Nie takich odpowiedzi się tutaj spodziewałam.
Odpowiedziałyśmy Ci raz , tu są te same osoby na forum ,wiec odpowiedź jest jedna ,idz na bete ,jeśli nie wierzysz ze w ciazy nie jesteś
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry