reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża? Zaraz oszaleję 🙈

Widocznie owulacja nie była 24.09 tylko później, więc okres też przyjdzie później.
Zrob jutro czy pojutrze betę z krwi i będziesz wiedzieć.
 
reklama
Widocznie owulacja nie była 24.09 tylko później, więc okres też przyjdzie później.
Zrob jutro czy pojutrze betę z krwi i będziesz a

Widocznie owulacja nie była 24.09 tylko później, więc okres też przyjdzie później.
Zrob jutro czy pojutrze betę z krwi i będziesz wiedzieć.
A co może być tego powodem? Skoro do tej pory wszystko było w miarę punktualnie?
 
A co może być tego powodem? Skoro do tej pory wszystko było w miarę punktualnie?
Wszystko. Organizm to nie zegarek, czasem się coś przesuwa🙂 jeśli zwykle masz regularnie okres, lekarz nic niepokojącego nie widzialna USG to ja bym się tym nie przejmowala. Zrób za 2 dni będę jak okres nie przyjdzie, jak wyjdzie negatywna to możesz uda się znów do gina, niech sprawdzi jak wygląda sytuacja
 
Wszystko. Organizm to nie zegarek, czasem się coś przesuwa🙂 jeśli zwykle masz regularnie okres, lekarz nic niepokojącego nie widzialna USG to ja bym się tym nie przejmowala. Zrób za 2 dni będę jak okres nie przyjdzie, jak wyjdzie negatywna to możesz uda się znów do gina, niech sprawdzi jak wygląda sytuacja
Bardzo Ci dziękuję za pomoc ❤️ Szczerze miałam nadzieję że to jednak ciąża.
 
Bardzo Ci dziękuję za pomoc ❤️ Szczerze miałam nadzieję że to jednak ciąża.
Może tak, może nie. My ci tego nie powiemy.
Nie wiesz kiedy była owulacja więc można sobie gdybać.
Tak jak mówiłam, zrób betę i progesteron to on też coś powie więcej i będziesz miała jasność
 
Do góry