reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża? Zaraz oszaleję 🙈

Anemi

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Lipiec 2023
Postów
15
Dziewczyny, proszę o pomoc.
Od pół roku się z mężem o drugie dziecko.
Ostatnią miesiączkę miałam 09.09. Miesiączkuję co około 28/30 dni.
10.10 byłam nawet u ginekologa, bo akurat tak wypadały terminy i sam się zaśmiał, że chyba ledwo co zdążyłam. Na wizycie powiedział, że wszystko wygląda bardzo dobrze, a nawet widział w tym miesiącu jajeczkowanie z prawego jajnika.
Jednak okresu wciąż nie dostałam. Dzisiaj rano po siusianiu miałam na papierze różowe jasne kropeczki ale ustąpiło przed południem. Zrobiłam test lecz jest on negatywny.
Czy ja jestem w ciąży?
Chyba po takim czasie bez okresu test powinien już coś pokazać?
 
reklama
A czy my wróżki ?
Test powinien wyjść pozytywny najpóźniej 14 dpo najwcześniej 8 dpo.
Może nie wróżki, ale jednak ktoś mający większą wiedzę niż ja, bo ja pozostaje juz zdezorientowana. Owulacja mogła przypadać na 24.10 ale ja nie sprawdzałam tego w żaden sposób.
 
24.09 ? To test byłby już dawno pozytywny🙂
Tak, chodziło mi o 24.09. Ale to tylko moje domysły bo ostatnia miesiączka jak mówiłam była 9.09.
Też mi się tak wydaje, że powinien być pozytywny. Martwi mnie w takim razie ten brak okresu skoro ginekolog niczego złego nie widział. Nie miałam stresów ani niczego co mogłoby spowodować brak okresu. Nie rozumiem co się dzieje.
 
Tak, chodziło mi o 24.09. Ale to tylko moje domysły bo ostatnia miesiączka jak mówiłam była 9.09.
Też mi się tak wydaje, że powinien być pozytywny. Martwi mnie w takim razie ten brak okresu skoro ginekolog niczego złego nie widział. Nie miałam stresów ani niczego co mogłoby spowodować brak okresu. Nie rozumiem co się dzieje.
myślę, że owulacja była jednak później niż 24.09 skoro lekarz widział 10.10 ślady po owulacji
 
Tak, chodziło mi o 24.09. Ale to tylko moje domysły bo ostatnia miesiączka jak mówiłam była 9.09.
Też mi się tak wydaje, że powinien być pozytywny. Martwi mnie w takim razie ten brak okresu skoro ginekolog niczego złego nie widział. Nie miałam stresów ani niczego co mogłoby spowodować brak okresu. Nie rozumiem co się dzieje.
Zrób sobie bhcg z krwi i będziesz wszystko wiedziała. 🙂 Zaburzenia miesiączkowania wcale nie są rzadkością.
 
reklama
Do góry