reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża? Pomocy

Dołączył(a)
6 Luty 2019
Postów
3
Witam Was! Jestem tu nowa. Zarejestrowalamsię tu, bo czuję, że jesteście w stanie choć po części mi pomóc.
Otóż, mam cykle 29/30 dniowe. Prowadzę kalendarzyk, zaznaczam dni miesiączki i od około 6 miesięcy, może nawet dłużej wszystko idzie zgodnie z tym kalendarzem. Kochałam się z chłopakiem dwa razy w ciągu dni plodnych. Nie stosujemy antykoncepcji, preferujemy stosunek przerwany. Moje dni płodne przypadły na 15-21.01. Kochalismy się 16 oraz 19. Do wytrysku nie doszło. Około 6 dni później zauważyłam u siebie delikatne plamienie. Trwało Max 2 dni. Przeczytałam, że to może być plamienie impatacyjne. Wstrzymałam się z testem. 3.02 miałam planowaną miesiaczkę. 2.02 nie wytrzymałam i zrobiłam dwa testy, oba negatywne. Zaznaczęjeszcze, że miałam już parę dni przed trzecim lutym objawy jak na @. Okropnie bolały mnie piersi
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny, ale ja jestem w pełni świadoma, że stosunek przerwany to nie antykoncepcja Moja siostra w ten sposób dorobila się bliźniaków. My jesteśmy z sobą już kupę lat, mamy dom, stale prace, nie mamy w planach dzieci póki co, Jeżeli by były to super kochamy maluchy, dlatego niespecjalnie się przejmujemy antykoncepcja. Też mi się wydaje, że to problemy hormonalne i idę do ginekologa, ale dopiero wizytę mam w piątek, bo mam takie A nie inne godziny pracy, że ciężko cokolwiek załatwić. Zobaczymy co to będzie:)
tutaj dokończę.
....jajniki, itp. No i humorki. Więc po prostu stwierdziłam, że pewnie mi się przesunela. 3 znów miałam plamienie, do wczoraj. Bardzo małe , brązowe... Czy to może być ciąża? Robić kolejny test ?
 
Nie, nie ciąża.... Niestety my tu nie wywrozymy. Jeśli owy była wtedy gdy przypuszczalas to test nie kłamał. Jeśli później to z 3dni bym poczekają i zrobiła znów
 
Poczekaj z 3-4 dni i zrób kolejny test. Mi się wydaje że to nie ciąża u mnie kiedyś i miesiączka mogła się spóźniac do miesiąca A w ciąży nie bylam
 
Przy stosunku przerywanym zawsze możliwość ciąży jest. U mnie również wytrysku nie było (przynajmniej tak facet twierdzi :D), a właśnie leci mi już 12 tydzień ciąży. :p Nigdy nie wiesz czy chłopak na pewno wyjął na czas. :p Mogliście się też za ostro pobawić, mogłaś być źle nawilżona i być może chłopak cię lekko uszkodził. Najlepiej poczekaj jeszcze z tydzień i zrób test albo zapisz się do ginekologa żeby sprawdził czy wszystko z Tobą w porządku.
 
Ostatnia edycja:
Stosunek przerywany to nie jest żadna, absolutnie żadna metoda antykoncepcji, więc jeśli nie chcesz być w ciąży, to albo szoruj do ginekologa po antykoncepcję hormonalną, albo niech się chłopak przekona do gumek.
W ciąży pewnie nie jesteś, ale dla pewności zrób test za jakieś 3 dni i do tego czasu nic sobie nie wkręcaj i nie doszukuj się na siłę objawów...
 
reklama
Miałam takie objawy, że byłam totalnie przekonana, że to okres. Normalnie, że zaraz zobaczę krew na wkladce. No i jeszcze poczekam na okres, bo jestem 15tc. Jeśli test negatywny, najlepiej zrób betę. Z krwi zawsze pewniak.
 
Dziewczyny, ale ja jestem w pełni świadoma, że stosunek przerwany to nie antykoncepcja Moja siostra w ten sposób dorobila się bliźniaków. My jesteśmy z sobą już kupę lat, mamy dom, stale prace, nie mamy w planach dzieci póki co, Jeżeli by były to super kochamy maluchy, dlatego niespecjalnie się przejmujemy antykoncepcja. Też mi się wydaje, że to problemy hormonalne i idę do ginekologa, ale dopiero wizytę mam w piątek, bo mam takie A nie inne godziny pracy, że ciężko cokolwiek załatwić. Zobaczymy co to będzie:)
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry