reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy test o czułości 10 mIU/ml wskazałby ciąże w dzień okresu?

Musia94

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Czerwiec 2020
Postów
24
Nie wiem czy odpuścić sobie już nadzieję w tym miesiącu, czy iść do apteki po jakieś inne testy, kupiłam kilka tych, firmy onestep. (...) robiłam wczoraj po południu, kiedy zorientowałam się że powinnam mieć okres, i dzisiaj rano, nie ma cienia drugiej kreski, robiłam też testy owu i dzisiaj wypada 12dpo...
Nie jestem do nich przekonana, bo były strasznie tanie w porównaniu do tych aptecznych, i nie wiem jak długo powinnam je zanurzać w moczu (teraz zanurzyłam dopóki białe pole nie zaczęło się różowić), do tego w tym miesiącu mam inne objawy niż zazwyczaj przed okresem, ale nie wiem... może już sobie wmawiam, bo nie chce kolejnego rozczarowania, już tracę na to wszystko siły...
 
reklama
Testy wykazałyby ciążę, ale skoro się tak nakręcasz, to idź dla świętego spokoju na betę, żeby nie było wątpliwości :)
 
Do góry