reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy test jest pozytywny?

sara102938

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Lipiec 2017
Postów
44
Witam. Mam do was pytanko. Jestem w 9 dniu po transferze 1 zarodka i dzisiaj zrobiłam rano 1 test a po 2 godzinach 2 i na obu testach jest widoczna delikatna kreska. Czy to moze oznaczac ze wynik jest pozytywny? Z góry dziekuje wszystkim za odpowiedzi.
 

Załączniki

  • 20170707_154026.jpg
    20170707_154026.jpg
    449,2 KB · Wyświetleń: 3 196
reklama
Dziewczyny, od kilku dni mam wszystkie książkowe objawy ciąży, dostałam rano słabego plamienia. Wczoraj zrobiłam test (rano) pokazała się jasna kreska. Dzisiaj również rano trochę plamienia i wykonałam test także z porannego moczu i kreska pokazała się ale ledwo widoczna (zdj)
Nastawiłam się już a jednak się martwię:( Testy były tej samej firmy o czułości 25. Myślicie że za killa dni powtórzyć testy?? :(
 

Załączniki

  • 20170730_105721.jpg
    20170730_105721.jpg
    57 KB · Wyświetleń: 187
reklama
Dziewczyny, od kilku dni mam wszystkie książkowe objawy ciąży, dostałam rano słabego plamienia. Wczoraj zrobiłam test (rano) pokazała się jasna kreska. Dzisiaj również rano trochę plamienia i wykonałam test także z porannego moczu i kreska pokazała się ale ledwo widoczna (zdj)
Nastawiłam się już a jednak się martwię:( Testy były tej samej firmy o czułości 25. Myślicie że za killa dni powtórzyć testy?? :(

Zrób z krwii beta hcg, a po 48 h powtórz by porównać przyrost. (z krwii da 100% co do ciąży)
 
jak na moje ciąża, tylko bardzo wczesna! Tak mi się wydaje.
Tak to by była jedna kreska i przejrzyste białe pole.
Dla pewności bym powtórzyła - nawet dziś.
Ja miałam bardzo bladą drugą kreskę, ledwo majaczyła, ale to dlatego, że to była wczesna ciąża, a dziś.... 21 tydzień ciąży :).
Widzisz tam zarys kreski czy tylko różowe pole? bo niestety słabo na tym zdj widzę...
 
jak na moje ciąża, tylko bardzo wczesna! Tak mi się wydaje.
Tak to by była jedna kreska i przejrzyste białe pole.
Dla pewności bym powtórzyła - nawet dziś.
Ja miałam bardzo bladą drugą kreskę, ledwo majaczyła, ale to dlatego, że to była wczesna ciąża, a dziś.... 21 tydzień ciąży :).
Widzisz tam zarys kreski czy tylko różowe pole? bo niestety słabo na tym zdj widzę...

Byl delikatny zarys ale znikl po 10 min
 
Byl delikatny zarys ale znikl po 10 min
oj kochana, a na instrukcj co masz napisane? :p
z tego co pamiętam, żeby po upływie 5min nie brać pod uwagę wyniku, bo może być już zły! A po 10 to jużna pewno może być zły.
Chociaz moje stare testy do tej pory trzymają bezzmiennie tą drugą kreskę, to nie każdy tak ma.
Dawaj, rób 2gi test, sama jestem ciekawa! Ale skoro mówisz, że był zarys to jak na moje... Gratulację :)
 
Byl delikatny zarys ale znikl po 10 min
a spóźnia Ci się okres? Mi się spóźniał 1 dzień, dlatego druga kreska była ledwo ledwo widoczna, bo była jeszcze baaardzo wczesna ciąża. A zrobiłam, bo był to piątek, po prostu chciałam iść na imprezę, ale że ostatnio mi kotlet smakował słodko i było ryzyko poczęcia (nie pierwszy raz partner kończył we mnie, ale zawsze dostawałam okres później), to z "ciekawości" i żeby z czystym sumieniem móc iść się pobawić z alko, postanowiłam zrobić test. I cóż :) jednak tym razem to był złoty strzał, akurat w te dni
 
reklama
Byl delikatny zarys ale znikl po 10 min
Link do: blady test ciążowy tu ja w październiku pytałam, tam są zdjęcia moich testów. Mnie się wydawały blade te drugie kreski, alle dziewczyny pisały, że moje kreski przy ich kreskach są bardzo bardzo wyraźne.
Dla pewności zrób badanie krwi: beta hcg. Wtedy będziesz wiedziała na pewno... ALE! jest piątek, dzisiaj już nie będziesz miała wyniku, a nie wiem czy przeczekasz weekend spokojnie?
Dlatego radzę Ci jeszcze dziś, nawet teraz zrobić drugi test. Jak będziesz miała wątpliwości możesz podesłać mi go na pw :)
 
Do góry