reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy test ciazowy może się mylić?

Dołączył(a)
23 Październik 2016
Postów
2
Witam. Od paru dni spóźnia mi się okres, czuje się nie za dobrze, dzisiaj rano wymiotowalam, lekko "szczypia" mnie skutki, jestem bardziej senna... zrobiłam test który wyszedł negatywnie. Jednak dalej okresu nie mam i mam częste skurcze. Czy to już działa placebo,stres i ciagle myslenie, dlatego dalej miesiaczki nie ma i czuję się jakbym była w ciąży? Czy test może wyjść źle? Robiłam go popołudniu. Poradzcie :-)
 
reklama
Jakie skurcze? Wiesz jak wyglądają skurcze? ;)
Bardziej obstawiam ból jak na miesiączkę.
Niestety na początku objawy ciążowe są podobne do tych na okres
Nie masz więcej białej wydzieliny np?
Zrob test jeszcze raz z porannego moczu bo test mógł nie wyjść bo ciąża wczesna i małe stężenie hcg jeszcze a w porannym najwięcej jest.
Masz regularne cykle? Bo jak tak to test powinien wyjść nawet popołudniu
Jak kilka dni po terminie
A jak nie to moze owu się przesunela idz na bete hcg z krwi to da Ci 100% odpowiedz bo co my tu możemy Ci poradzić? ?????
Psychika tez może działać swoje; )
 
Ostatnia edycja:
Ja robiłam test 2razy (raz w 4tyg ciąży) wyszedł negatywnie i drugi raz (6tydz) i był robiony po południu i wyszedł pozycjonowanie . Dodatkowo potwierdziłam badaniem krwi. U mnie początek nudności, mega mega senność, brak apetytu, ból brzucha jak na miesiączkę i ból ogólny piersi.
 
reklama

Podobne tematy

Do góry