reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy te testy da pozytywne .

Pola96

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Maj 2020
Postów
18
Hej pytam o poradę zaczęłam przygodę z testami owulacyhnymi czy te są pozytywne waszym okiem
 
reklama
Rozwiązanie
Dziś robiłam to blada kreska . Więc na moje myślenie liczę że była ;) wiesz ja to wcześniej nie testowałam dopiero po poronieniu
A no rzeczywiście
 

Załączniki

  • 20200603_222034.jpg
    20200603_222034.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 248
Myślę, że pozytywne
Ja testuje w tym cyklu i już powinny mi wyjść pozytywne wg moich obliczeń a tu dalej negatywne. Boję się, że już mogę mieć problemy z owulacja
 
reklama
Ja tez się obawiam jestem po poronieniu zabieg miałam 19 kwietnia miesiączke już miałam dluga bo 11 dni i teraz testuje dopiero pozytywne wyszły wczoraj Ale czy rzeczywiście doszło do owulacj to nie wiem okaże się czy okres przyjdzie
 
Dziś robiłam to blada kreska . Więc na moje myślenie liczę że była ;) wiesz ja to wcześniej nie testowałam dopiero po poronieniu
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry